Audiotech logo

Focusrite Scarlett 4. generacji – pierwsze recenzje

W niespełna tydzień od premiery nowej, czwartej generacji interfejsów Focusrite Scarlett pojawiło się mnóstwo testów, recenzji i opisów na ich temat. Również w języku polskim!

Wśród pierwszych materiałów pojawiły się wideorecenzje dwóch ważnych postaci, jeśli chodzi o polski YouTube związany z branżą profesjonalnego sprzętu audio, czyli Maćka Polańskiego z musoneo.com oraz Tomasza Wróblewskiego z 0dB.pl.

Maciek mówi o nowych Scarlettach tak: „Śmiało rekomenduję te interfejsy – działają stabilnie, bardzo przyjemnie się obsługuje i są świetnie wykonane. Jakość, którą otrzymujemy jest w zasadzie równoważna z oryginalnymi interfejsami Clarett, które uchodziły już za high-endowe. Malutkie interfejsy w wyśrubowanymi parametrami.”

Z kolei Tomasz Wróblewski powiedział tak: „Nieczęsto mogę się podpisać pod peanami producenta na temat jego nowego produktu, ale w tym wypadku w pełni zgadzam się z tym, że Scarlett 4. generacji na nowo określił to, co należy uznać jako standard. Jakość wykonania bez zarzutu.”

Poznaj nowe Scarletty 4. generacji

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors