Audiotech logo

Focusrite pomaga przy wyborze najlepszego interfejsu audio

Focusrite ma w swojej ofercie ponad 20 różnych interfejsów, które różnią się ilością i rodzajem wejść i wyjść, preampami, konwerterami itd. To chyba największa oferta interfejsów od jednego producenta. Nie dziwi więc, że ponad 6 milionów twórców pracuje na interfejsach Focusrite. Interfejsy Focusrite pomogły w nagraniu większej liczby utworów niż jakakolwiek inna gama interfejsów audio w historii. Więcej o interfejsach audio różnych marek możesz poczytać w artykule Jaki interfejs audio wybrać.
 
Focusrite wytycza trendy i wyznacza standardy na rynku interfejsów audio. Kilka miesięcy temu Focusrite zremasterował podstawowe interfejsy z serii Scarlett, dzięki którym będziesz brzmiał lepiej niż kiedykolwiek. Nie wierzysz? Poznaj Scarlett 4th Gen i zacznij przygodę z interfejsami Focusrite.
 

Jeżeli wiesz który interfejs Focusrite jest dla Ciebie zapraszamy do jednego z naszych partnerów, których pełną listę znajdziesz w zakładce Gdzie kupić.

Jeżeli nie wiesz jaki interfejs będzie dla Ciebie najlepszy odpowiedz na kilka pytań: Co chcesz nagrywać? Wokal, gitarę, perkusję, instrumenty klawiszowe czy cały zespół? Ile instrumentów planujesz nagrywać? Jakie jest Twoje doświadczenie jako realizatora? Na podstawie Twoich odpowiedzi dostaniesz propozycję kilku interfejsów. To który wybierzesz już zależy od Ciebie.

Poznaj narzędzie Focusrite Interface Finder:

Dowiedz się więcej o marce Focusrite:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors