Audiotech logo

EVE AUDIO odświeża monitory SC3010 i SC3012

EVE Audio wprowadza na rynek udoskonaloną wersję swoich flagowych modeli SC3010 i SC3012. Nowe monitory wyposażono w wysoce zaawansowane 10 i 12 calowe głośniki niskotonowe z metalową membraną, z pewnością jest to krok naprzód w zakresie precyzyjnej reprodukcji dźwięku.

Monitory zapewniają niezwykłą dokładność i dynamikę odtwarzania niskich częstotliwości. SC3010 oferuje precyzję do 29 Hz, natomiast SC3012 imponuje dokładnością do 25 Hz. Tak szeroki zakres niskich częstotliwości sprawia, że dodatkowy subwoofer staje się zbędny.

Sekcja wzmacniacza w nowych modelach SC3010 i SC3012 została wzbogacona o nowe regulacje filtrów, oferując całkowitą moc wyjściową wynoszącą aż 1300 W. To sprawia, że monitory te stają się prawdziwą potęgą w zakresie monitoringu studyjnego.

Nowa srebrna aluminiowa membrana głośnika niskotonowego nie tylko przyciąga wzrok, ale również podkreśla wyjątkową jakość dźwięku, jaką oferują SC3010 i SC3012. W połączeniu z największym tweeterem AMT sygnowanym jako RS6, opracowanym przez EVE Audio, monitory w nowym wydaniu oferują wysoki poziom ciśnienia akustycznego, minimalne zniekształcenia oraz zoptymalizowaną kierunkowość.

Ponadto, AMT RS6, umieszczony w masywnym, srebrnym module centralnym o niskim rezonansie, może być obracany o 90 stopni, co pozwala na elastyczne ustawienie głośników zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors