Audiotech logo

Electro Pack dla Studiologic Numa Compact 2 i 2X!

Od momentu premiery pianina Studiologic Numa Compact 2 i 2x są cały czas rozwijane i ulepszane przez aktualizacje oprogramowania i nowe funkcje.

Z aktualizacją 1.2.0 oba modele otrzymują 8 nowych brzmień Electric Piano, dostępnych wraz z poprzednimi w aplikacji Numa Compact Manager. Za jej pomocą możemy pobrać i zainstalować nowe brzmienia i oprogramowanie.
Jest dostępna tutaj : https://www.studiologic-music.com/support/articles/numa_compact_manager/

W skład Electro Pack wchodzą brzmienia:

EP-MarkII
Druga wersja najsławniejszego elektrycznego pianina w historii instrumentów muzycznych, wprowadzona w 1979, dziewięć lat po premierze modelu Mark I. To brzmienie ma bardzo wyraźny atak i wybrzmienie, z płynnym przejściem między ciepłą, subtelną barwą przy delikatniejszych i pełną, wyraźną przy mocniejszych uderzeniach.

Wurlix215
Wurly 215 emuluje bogate niskie pasmo dodatkowych głośników, nieobecnych w wersji 200 i 200a, z większym zakresem dynamiki i głębią.

Pianet

Pianet był nieco mniej znanym, ale bardzo interesującym pianinem elektrycznym, stworzonym przez tą samą niemiecką fabrykę, która produkowała słynny Clavinet. Presety Pianet różnią się atakiem transjentu.

Hybrid

Cztery brzmienia hybrydowe łączą w sobie cyfrowe brzmienia FM z analogowymi elektrycznymi pianinami, pozostawiając pełną kontrolę nad dynamiką niezależnie od velocity.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors