Audiotech logo

Dni otwarte SMN 2022 – relacja

szkola_muzyki_nowoczesnej_dni_otwarte_2022

Obejrzyjcie fotorelację z dwudniowego święta muzyki w SMN!

W zeszły weekend, dokładniej pierwszego i drugiego lipca, w Szkole Muzyki Nowoczesnej przy placu Orląt Lwowskich we Wrocławiu, drzwi otworzyły się dla wszystkich zainteresowanych. Miały miejsce koncert absolwentów, liczne warsztaty i wykłady.

Tradycyjnie, wysłaliśmy tam też swojego agenta. Tym razem był to Wiktor Grzelak, który poprowadził wykład pod tytułem „Współczesne oblicze syntezy. Hardware, Software i wszystko pomiędzy”. Poprosiliśmy go, aby po ludzku wytłumaczył co to znaczy: „Zabrałem ze sobą Novation Summit, Bass Station II, Waldorfa Iridium Keyboard i wtyczki z Arturia V Collection, żeby pokazać co potrafi każdy z nich, czego nie potrafią pozostałe”.

Ciekawy warsztat przeprowadził również Kacper Łabuda, który na co dzień jest przede wszystkim sound designerem gier i  projektów multimedialnych. Na bazie syntezatorów Arturia PolyBrute, MicroFreak i Pigmentsa oraz efektów z biblioteki FX Collection 3 demonstrował proces tworzenia nowych dźwięków. Wszystko to na żywym materiale – fragmentach z gry Solar Ash od studia Heart Machine. Kacper czasowo mocno wyjechał poza timetable, ale nikomu to nie przeszkadzało ????

W trakcie imprezy otwarta do zwiedzania była cała przestrzeń kreatywna SMN, w tym studia nagraniowe. Jedną z nich wspólnymi siłami zamieniliśmy w Jam Room. Można tam było dotknąć i ograć wiele różnych urządzeń. Wśród nich: Novation Circuit Tracks i Rhythm, Waldorf Kyra i Iridium, Arturia MiniBrute 2S i DrumBrute Impact, Novation Launchpad Pro MK3 czy Modular 400, 170 i OP-Z od Teenage Engineering.

W Jam Roomie można było też odsłuchać monitorów EVE Audio SC3070, jednego z wyższych modeli tej marki. Nie zabrakło również RP7 G4 oraz Classic 7 od KRK.

Dziękujemy bardzo całej ekipie SMN za zaproszenie. Do następnego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors