Audiotech logo

Czy Waldorf Blofeld to już modern classic? (paczka sampli za darmo!)

W ciagu ostatnich 15 lat rynek syntezatorów zmienił się kilkukrotnie. Rynkowe burze i huragany, które przemknęły przez te lata spowodowały, że zniknęło kilka ciekawych rozwiązań, ale Waldorf Blofeld ciągle trwa.

Okazuje się, że Waldorf wymyślił wtedy urządzenie, które nie dość, że się nie starzeje, to w 2022 roku nadal brzmi świetnie i posiada znacznie większe możliwości niż konkurencja!

No umówmy się… multitimbral na 16 partów, 3 oscylatory, 2 filtry, 4 LFO i 3 obwiednie i to wszystko na konkretny głos, oraz 16-krokowy arpeggiator na part? Jasne – są syntezatory, które mają więcej niż 25 głosów polifonii, ale wszyscy dobrze wiemy, że nikt nie ma tyle palców, więc… ????

Ostatnio na kanale Mr. Card, czyli Piotra Kardasa – realizatora, producenta, oraz autora kursów i książek z serii „Homerecording dla każdego” – pojawiło się kilka filmów, które są świetnym showcasem możliwości Blofelda, a do tego jest jeszcze ważny bonus, ale o tym za chwilę…

Dodatkowo Piotr stworzył na nim również pakiet ambientowych sampli, które można pobrać za darmo z jego strony!

Link do produktu można znaleźć na jego stronie internetowej – miłej zabawy i używajcie do woli!

Mały potomek szlacheckiego rodu – tak można najprościej scharakteryzować Blofelda. Instrument – legenda, który zdążył już przez lata osiągnąć miano kultowego, a mimo to wciąż pozostaje w pełni aktualny i zdobywa kolejnych zwolenników – bez żadnego wstydu rywalizując z młodszą konkurencją.

Kultowy syntezator o ogromnych możliwościach kreowania brzmień w wersji premium – oprócz klasycznych przebiegów wavetable i silnika virtual analog, Blofeld Keyboard ma 60mb pamięci na sample. A to wszystko w połączeniu z wysokiej jakości klawiaturą Fatar z aftertouch!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors