Waldorf
Filter Products Showing 1 - 12 of 13 results
Sort By
Cena
Categories
Show sidebar

Waldorf Blofeld

Mały potomek szlacheckiego rodu – tak można najprościej scharakteryzować Blofelda. Instrument – legenda, który zdążył już przez lata osiągnąć miano kultowego, a mimo to wciąż pozostaje w pełni aktualny i zdobywa kolejnych zwolenników – bez żadnego wstydu rywalizując z młodszą konkurencją.

Waldorf Blofeld Keyboard

Kultowy syntezator o ogromnych możliwościach kreowania brzmień w wersji premium – oprócz klasycznych przebiegów wavetable i silnika virtual analog, Blofeld Keyboard ma 60mb pamięci na sample. A to wszystko w połączeniu z wysokiej jakości klawiaturą Fatar z aftertouch!

Waldorf cmp1

Wysokiej klasy, w pełni analogowy kompresor, wyposażony min. w kluczowanie side-chain, który nie tylko doda mocy Twojemu brzmieniu, ale również pozwoli na kreatywną i niekonwencjonalną modulację!

Waldorf dvca1

Analogowy wzmacniacz sygnału, na który składają się dwa VCA z szerokimi możliwościami sterowania – łącznie z tym co najważniejsze, czyli funkcją ocieplenia i kolorowania brzmienia.

Waldorf Iridium

Waldorf Iridum sprawił, że wszystko to co dotychczas uznawano za niemożliwe, stało się możliwe. Ten sam, potężny silnik syntezy znany z Quantum został skompresowany do małego formatu desktopowego. Podążając śladami swojego większego brata, Iridium posiada wszystkie cechy znane z Waldorf Quantum, zachowując nieograniczone możliwości kreowania brzmień – a jednocześnie mieszcząc się przy tym na każdym biurku lub na każdej scenie!

Waldorf kb37

Kb37 to kompaktowy instrument, który mieści do 107HP modułów systemu eurorack – pozwalając na łatwy i wygodny dostęp do nich, umożliwiając jednoczesne korzystanie z najwyższej jakości klawiatury Fatar z aftertouch.

Waldorf Kyra

Kyra to 128-głosowy potwór, oferujący tryb multi-timbral, a każda z 8 warstw to osobny syntezator z oddzielnymi oscylatorami, filtrami, sekcją modulacji i efektami. Na każdy dostępny głos składa się 10 oscylatorów różnych typów, a oprócz tego Kyra oferuje hard-sync, tryb hypersaw, FM oscylatorów i Ring Mod. W połączeniu ze 128 głosami, daje to łącznie… 1280 oscylatorów, które masz pod pełną kontrolą!

Waldorf mod1

Trzy w pełni analogowe źródła modulacji: AD3SR, Symmetry Generator, Rise & Fall. Daje ogromne możliwości od prostych obwiedni i LFO po złożone i zapętlone kształty.

Waldorf nw1

Moduł eurorack z zaawansowanym silnikiem wavetable, posiadający niezależną regulację obwiedni spektralnej oraz nasycenia brzmień – w klasycznym stylu Wave.

Waldorf Pulse 2

Pulse 2 to w pełni analogowe spełnienie marzeń wielu miłośników syntezy. Przepis jest prosty i znany od lat – trzy analogowe oscylatory, żyjące w pełnej harmonii z analogowym filtrem sterowanym napięciem. W Pulse 2 znajdziecie również generator szumu, PWM i Hard Sync, a wbudowana pamięć pozwoli na zapisanie 500 programów.

Waldorf Quantum

Ten flagowy syntezator umiejętnie łączy świat instrumentów analogowych z cyfrowymi emulacjami, tworząc nowoczesną hybrydę pozwalającą na kreowanie brzmień, które dotychczas nie były możliwe do osiągnięcia przy użyciu syntezatorów sprzętowych – i rzucając tym samym wyzwanie nie tylko największym instrumentom konkurencyjnych producentów, ale również najlepszym wtyczkom software’owym.

Waldorf Streichfett

Streichfett łączy najlepsze cechy topowych maszyn lat 70 i 80. Podwójny silnik syntezy składa się z całkowicie polifonicznej (128 głosów) sekcji smyczkowej oraz 8-głosowej sekcji Solo, co jest niezbędne do naśladowania brzmień klasycznych filmów z tamtych lat. Zasilane jest przez port USB i nie wymaga podłączania zewnętrznego zasilacza!