Audiotech logo

Arturia w Audiotech!

Miło nam poinformować, że firma Audiotech została wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki Arturia. W ramach współpracy Audiotech wzbogaci swoją obecną ofertę o najlepsze syntezatory, kontrolery MIDI oraz instrumenty VST oferowane przez Arturie. Jesteśmy dumni i wdzięczni za zaufanie francuskiego producenta!

Zapraszamy do zapoznania się z:

 

HISTORIA

Arturia to firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania muzycznego oraz instrumentów hardware’owych dla profesjonalnych i amatorskich muzyków. Jest to grupa pasjonatów, która poświęciła swoje życie muzykom i twórcom, twórząc różnego rodzaju originalne i odtworzone instrumenty, pobudzając w ten sposób nowe doświadczenia. Firma została założona w Grenoble we Francji w 1999 roku. Obecnie działa w 55 krajach, mając swoje biura we Francji, Stanach Zjednoczonych oraz od 2014 roku w Meksyku. 

src=

MISJA

Misją firmy jest dostarczanie muzykom jak najlepszych narzędzi do tworzenia i niezapomnianych występów. Skupiając się na innowacji, Arturia stara zaimplementować najnowsze osiągnięcia w technologii muzyki do swoich produktów. W związku z tym firma blisko współpracuje z instytucjami odpowiedzialnymi za badania i rozwój w środowisko muzyki i związanych z nią technologii. Produkty Arturii wiele razy były używane przy nagradzanych i popularnych produkcjach i utworach.

src=

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors