Audiotech logo

Arturia przedstawia MiniLab MkII Orange Edition!

MiniLab MkII Orange Edition to kompaktowy kontroler MIDI, który będzie miał ogromny wpływ na Twoją kreatywność. Zaprojektowany tak, aby pasował do każdego miejsca pracy i wyposażony w 25 smukłych klawiszy, 8 padów RGB, 16 pokręteł i fantastyczną kolekcję dołączonego oprogramowania, takiego jak chociażby wirtualny instrument – Analog Lab Lite.

Twój kreatywny towarzysz w dowolnym miejscu i czasie

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w torbie na laptopa, MiniLab MkII może podążać za Tobą w twórczej podróży. Stwórz kilka szkiców w pociągu. Kontroluj swój DAW i miksuj w swoim pokoju hotelowym. Łącząc prosty, ergonomiczny design z jednymi z najbardziej inspirujących dźwięków w branży, MiniLab MkII Orange Edition będzie z Tobą na każdym kroku.

Gotowy do życia w drodze

MiniLab MkII to małe, solidne i mocne urządzenie, które jest mobilnym rozwiązaniem studyjnym i idealnym towarzyszem dla każdego wykonawcy lub producenta muzyki elektronicznej. Połącz wszystkie swoje pomysły dzięki Ableton Live Lite. Rejestruj swoje występy, dodawaj efekty, wypaczaj próbki, aby dopasować je do swojego tempa i z łatwością twórz utwory o jakości studyjnej.

Dołączone niesamowite oprogramowanie

Oprócz odważnego koloru, Orange Edition zawiera również duży wybór dołączonego oprogramowania, które pomoże Ci zacząć tworzyć muzykę od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki Analog Lab Lite – swoistej bibliotece dźwięków i syntezatorów dostępnych w Arturia V Collection – będziesz mógł doświadczyć praktycznej radości z kontrolowania niektórych z najbardziej kultowych dźwięków wszech czasów z ponad 500 dźwiękami. Zawiera również Ableton Lite Live, aby od razu rozpocząć produkcję. Dzięki wyjątkowej integracji z Analog Lab Lite każde pokrętło i przycisk są natychmiast mapowane do konkretnych parametrów. Do tego ucz się gry z nową aplikacją Melodics – to 40 interaktywnych ćwiczeń.

Trochę danych:

 • Zabierz go wszędzie: niesamowicie kompaktowy i bardzo trwały. MiniLab MkII Orange Edition wyznacza nowe standardy na rynku małych kontrolerów, łącząc niezrównane sterowanie z oszczędnością miejsca i małym rozmiarem dostosowanym do studia.
 • Mini klawiatura: MiniLab MkII posiada 25-klawiszowe smukłe klawisze, czułe na siłę nacisku, zapewniając bezkompromisową równowagę między rozmiarem a grywalnością.
 • Wydaje pady: nagrywaj perkusjonalia, uruchamiaj klipy i przełączaj się między presetami, dzięki 8 wielofunkcyjnym i ultra-responsywnym padom MiniLab MkII z podświetleniem RGB
 • Przydatne pokrętła obrotowe: 16 enkoderów obrotowych zapewnia pełny dostęp do wszystkich ważnych parametrów ulubionych efektów, syntezatorów i funkcji DAW. Dwa pokrętła są nawet klikalne, co pozwala na jeszcze głębszą kontrolę nad tworzeniem muzyki.
 • Ekspresyjne sterowanie wydajnością: MiniLab MkII oferuje niesamowicie czułe elementy sterujące za pomocą dotykowych pasków do regulacji wysokości i modulacji oraz wejście na pedał sustain, aby uchwycić autentyczną wydajność klawiatury, oraz dedykowane przyciski oktawy w górę i w dół dla pełnego twórczego dostępu.
 • Nagrywaj swoje piosenki: Ableton Live Lite – wprowadzenie do prawdopodobnie najpopularniejszego, intuicyjnego oprogramowania do nagrywania i występów na rynku – jest dołączone do MiniLab MkII, co oznacza, że ​​możesz nagrywać i produkować swoje utwory od razu po wyjęciu z pudełka. Dzięki dedykowanemu mapowaniu wstępnemu w Ableton Live – przejęcie kontroli nigdy nie było łatwiejsze.
 • Niesamowite dźwięki: dołączone oprogramowanie Analog Lab Lite zapewnia dostęp do setek kultowych, zaprogramowanych brzmień zaczerpniętych z wielokrotnie nagradzanej kolekcji V Collection od Arturii. Od pianin elektrycznych po analogowe syntezatory, maszyny strunowe, modułowe potwory i wszystko pomiędzy.
 • Słynny fortepian na wyciągnięcie ręki: piękny, ultrarealistyczny dźwięk fortepianu jest zawsze przydatny i właśnie to zapewnia dołączone oprogramowanie UVI Grand Piano Model D. Skrupulatnie samplowany z klasycznego Steinwaya, a Twój za pomocą MiniLaba MkII.
 • Kuszące ścieżki aktualizacji: niezależnie od tego, czy potrzebujesz tysięcy dodatkowych presetów w Analog Lab, czy też potrzebujesz niezrównanej kontroli nad flagowym V Collection od Arturii, właściciele MiniLab MkII będą uprawnieni do ekskluzywnych ofert aktualizacji.

Dołączone oprogramowanie:

 • Arturia Analog Lab Lite
 • Ableton Live Lite
 • UVI Grand Piano Model D
 • Aplikacja Melodics z 40 ćwiczeniami
 • Arturia MIDI Control Center

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors