Audiotech logo

Arturia MiniFreak na Poznańskich Spotkaniach Syntetycznych

Poznań syntezatorami stoi! Co miesiąc w poznańskim Schronie organizowane są Poznańskie Spotkania Syntetyczne, które przyciągają pasjonatów syntezatorów. Odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca. Na każdej edycji omawiane są konkretne rozwiązania syntetyczne, a następnie śmiałkowie prezentują dwa półgodzinne live acty.

Przez lata, organizatorowi (Dawid Nowak) udało się zbudować całkiem sporą i zżytą społeczność, a z każdą edycją przybywa miłośników syntezatorów. Dowodem na to była ostatnia jubileuszowa 50 edycja Spotkań! Gratulujemy i dziękujemy, że możemy być częścią tej społeczności! 🙂

Z kolei podczas 49 edycji, Dawid Kujawa, brand manager marki Arturia w Polsce, zaprezentował najnowszy hybrydowy syntezator firmy Arturia – MiniFreak. Niezastąpiony Grzegorz Kielma uchwycił kilka momentów z tego wydarzenia. Dzięki raz jeszcze za zdjęcia! No i… zobaczcie jak było!

Więcej informacji o Arturia MiniFreak poniżej:

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors