Audiotech logo

Arturia KeyLab MkII 1.3 – nowy firmware!

Arturia KeyLab MkII 1.3

Arturia zaktualizowała swoją gamę kontrolerów MIDI KeyLab MkII. Firmware 1.3 czyni je bardziej ekspresyjnymi niż kiedykolwiek wcześniej. Ta bezpłatna aktualizacja pozwoli klawiszowcom, kompozytorom, autorom piosenek i producentom dostosować dynamikę i wydajność KeyLab MkII do własnego stylu gry – od niestandardowych krzywych velocity po usprawnienia dotyczące transpozycji.

Ewolucja dynamiki gry

Spraw, by każda nuta się liczyła, każda melodia była bezbłędna, a każdy utwór brzmiał tak jak Ty – niezależnie od Twojego stylu. Seria KeyLab MkII, jest luksusowym, ekspresyjnym narzędziem do Twojego studia lub pod kątem gry na żywo. Niezrównana łączność, bezproblemowa integracja, konfigurowalny interfejs i inspirujące dołączone oprogramowanie; po prostu nie ma innego kontrolera MIDI, takiego jak KeyLab MkII.

Twórz niestandardowe krzywe velocity

Możesz teraz dostosować 5 konfigurowalnych punktów velocity, aby uzyskać wydajność, która naprawdę odzwierciedla każde uderzenie klawisza lub delikatne uderzenie, dokładnie tak, jak jak tego oczekujesz.

Globalna krzywa velocity

Oprócz liniowej, logarytmicznej i wykładniczej, możesz teraz wybrać globalną krzywą velocity, konfigurowalną w MIDI Control Center, która będzie używana we wszystkich gniazdach pamięci użytkownika.

Ulepszona rozdzielczość velocity

Aby zapobiec niepożądanym skokom velocity i płynniejszym przejściom przy wyższych wartościach, poprawiono rozdzielczość krzywej velocity KeyLab MkII.

Poprawki bugów

Biorąc pod uwagę opinie użytkowników, udoskonalono wiele aspektów działania KeyLab 88 MkII, w tym transpozycję, informacje na ekranie, zachowanie podczas ponownego uruchamiania i wiele więcej.

Aktualizacja KeyLab MkII jest dostępna do pobrania za pośrednictwem MIDI Control Center i na stronie arturia.com

Więcej informacji o kontrolerach KeyLab MkII znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors