Audiotech logo

Arturia KeyLab Essential 88 mk3 – test Pawła Lemańskiego z Muzykuj.com

Arturia KeyLab Essential 88 mk3 – test Pawła Lemańskiego z Muzykuj.com

Arturia KeyLab Essential 88 mk3 to intuicyjna klawiatura sterująca zaprojektowana w celu zapewnienia przyjemnego procesu tworzenia muzyki i niekoniecznie drogiego, kompletnego rozwiązania do studia jak i na scenę. Muzycy i producenci mogą kontrolować dowolny DAW, oprogramowanie lub sprzęt MIDI, mając najważniejsze elementy sterujące na wyciągnięcie ręki. Do tego użytkownicy otrzymują do dyspozycji dodatkowe kreatywne funkcje i najbardziej inspirujące oprogramowanie muzyczne w standardzie.

Klawiatura, w którą został wyposażony ten kontroler to sprytne, hybrydowe rozwiązanie, które zadowoli zarówno syntezatorowców jak i pianistów, którym zależy na redukcji wagi i większej mobilności kontrolera.

KeyLab Essential 88 mk3 oferuje po prostu najlepszy stosunek jakości do ceny pod względem 88-klawiszowej, półważonej klawiatury na rynku. Jest ona idealna do pracy z DAW, konfiguracji hybrydowych i kontrolowania instrumentów sprzętowych MIDI.

Paweł Lemański z kanału Muzykuj.com przetestował ten kontroler i podzielił się wrażeniami. Sprawdźcie co i jak!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kontrolerach Arturia z serii Essential to koniecznie przejdź do dedykowanej strony, gdzie znajdziesz wyczerpujące informacje na ich temat.

Konkretne modele wchodzące w skład serii Essential znajdziecie poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors