Audiotech logo

Arturia KeyLab Essential mk3 - uniwersalne i intuicyjne klawiatury sterujące

Arturia KeyLab Essential mk3 to intuicyjna klawiatura sterująca zaprojektowana w celu zapewnienia przyjemnego procesu tworzenia muzyki i niekoniecznie drogiego kompletnego rozwiązania do studia. Muzycy i producenci mogą kontrolować dowolny DAW, oprogramowanie lub sprzęt MIDI, mając najważniejsze elementy sterujące na wyciągnięcie ręki. Do tego użytkownicy otrzymują do dyspozycji dodatkowe kreatywne funkcje i najbardziej inspirujące oprogramowanie muzyczne w standardzie. Producent wypuścił trzy nowe modele: wersję z 49, 61 i 88 klawiszami.

Ulepszony workflow pod kątem nowoczesnego tworzenia muzyki

Użytkownicy mogą zająć się projektami i swobodnie eksplorować ich dźwięk za pomocą klawiszy, enkoderów, suwaków, padów i nie tylko, a dodatkowe kreatywne funkcje są zawsze na wyciągnięcie ręki. Ulepszenia obejmują większy wyświetlacz z przyciskami kontekstowymi i 2 wielofunkcyjne banki padów.

Integracja z DAW i oprogramowaniem Arturia na najwyższym poziomie

KeyLab Essential mk3 zawiera niestandardowe skrypty DAW dla Ableton Live, Logic Pro, FL Studio, Cubase i Bitwig Studio, a także znaną kompatybilność z MCU i HUI – co oznacza, że może kontrolować dosłownie każdy DAW. Oferuje również ulepszoną integrację z oprogramowaniem Arturia, takim jak Analog Lab, V Collection i nie tylko.

Inspirujący i kreatywny kontroler

KeyLab Essential mk3 wykracza daleko poza kontroler. Użytkownicy mogą tworzyć szybkie melodie za pomocą Arpeggiatora, grać akordami za pomocą jednego klawisza, czy zawsze pozostać w skali dzięki trybowi Scale. Dodatkowo użytkownik może dostosować funkcje pedałów za pomocą 3-trybowego wejścia.

Stworzony z troską o ekologię

Zbudowany w co najmniej 40% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i zmniejszający ślad węglowy materiałów o 18%, KeyLab Essential mk3 podąża śladami MiniLab 3 jako kontroler zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju.

Limitowana, śnieżnobiała wersja​ - Arturia KeyLab Essential mk3 Alpine White

Limitowana wersja Alpine White to śnieżnobiały powiew prosto z Alp, z których pochodzi Arturia. Jest to wszechstronny kontroler MIDI, idealny dla producentów i muzyków poszukujących świeżego, nowoczesnego wyglądu swojej konfiguracji. KeyLab Essential mk3 Alpine White oferuje uderzającą, całkowicie białą obudowę i klawisze, uzupełnione kolorowymi padami RGB.

W limitowanej edycji dostępne są dwa modele: KeyLab Essential 49 mk3 Alpine White oraz KeyLab Essential 61 mk3 Alpine White. Więcej informacji o konkretnych modelach poniżej!

Najlepsze oprogramowanie do produkcji muzyki i tworzenia beatów w zestawie

KeyLab Essential mk3 to także rozbudowany pakiet kreatywnego oprogramowania do nowoczesnej produkcji muzycznej, dający użytkownikom wszystko, czego potrzebują do tworzenia pełnych, masywnie brzmiących utworów. Oto, co w zestawie:

Analog Lab V – tysiące brzmień syntetycznych i klawiszowych

Ableton Live Lite – oprogramowanie do nagrywania muzyki i tworzenia pełnych utworów

Native Instruments The Gentleman – kameralne pianino

Model UVI D – ponadczasowy fortepian

Loopcloud – 2-miesięczna subskrypcja z milionami sampli i pętli

Melodics – naucz się grać na klawiszach z KeyLab Essential mk3!

To co, który KeyLab Essential dla Ciebie? Kliknij w konkretny model i dowiedz się więcej!

Przekształć wyobraźnię w dźwięk z Arturia!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors