Audiotech logo

Arturia KeyLab 88 dla studentów/uczniów

PROFESJONALNY KONTROLER MIDI Z
KLAWIATURĄ MŁOTECZKOWĄ

Jesteś uczniem/studentem? Chciałbyś mieć w swoim arsenale profesjonalną klawiaturę sterującą z klawiszami z mechanizmem młoteczkowym do nauki gry, na scenę lub do studia? To łap okazję!

Wszyscy studenci/uczniowe, którzy w sklepie przy zakupie kontrolera Arturia KeyLab 88, okażą ważną legitymację uczniowską/studencką, mogą otrzymać darmowe oprogramowanie Arturia V Collection 5 (warte ponad 1000 złotych) GRATIS!

INTEGRACJA Z OPROGRAMOWANIEM

Arturia KeyLab 88 to profesjonalny kontroler MIDI z klawiaturą z 88 klawiszami. Klawiatura posiada wbudowany mechanizm młoteczkowy (Fatar) oraz została zaprojektowana pod kątem współpracy z oprogramowaniem Analog Lab, a jej solidna metalowa obudowa z elementami drewna sprawia, że jest to kontroler wyjątkowy.

IDEALNA INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Profesjonalna ważona klawiatura z mechanizmem młoteczkowym sprawia, że jest to również świetna klawiatura sterująca do nauki gry na pianinie/fortepianie. Bez problemu można także rozłożyć nuty, lub skorzystać z urządzenia mobilnego czy laptopa (na które producent specjalnie przygotował miejsce) i można w wygodny i przyjemny sposób uczyć się gry. Jest to więc świetna inwestycja w przyszłość. Do nauki gry, do występów na scenie, do kontroli studia, a także wyzwalania wszelkich brzmień syntetycznych czy perkusyjnych. Czego chcieć więcej?

Więcej informacji o samej klawiaturze znajdziecie TUTAJ.

Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors