Audiotech logo

Arturia Augmented Strings – nowy instrument wirtualny!

augmented_strings-artura-smyki

Arturia Augmented STRINGS, czyli początek nowej serii instrumentów.

Arturia zdradziła początek Augmented Series, czyli nowej rodziny wirtualnych instrumentów, która czerpie z brzmień instrumentów akustycznych i łączy je z zaawansowanymi algorytmami syntezy i parametrami ekspresji, aby oddać twórcom muzyki dostęp do kompletnej palety brzmień, która rozciąga się między autentycznym i abstrakcyjnym.

Abyście mogli celebrować ten moment z nami, Augmented STRINGS Intro będzie do pobrania za darmo dla wszystkich użytkowników do 30 kwietnia na stronie arturia.com. Zapisz się do newslettera aby mieć najświeższe info o kolejnych premierach i ofertach.

Arturia Augmented STRINGS cover

Augmented Strings Intro

Smyczki, których zawsze chciałeś.

 

Augmented STRINGS Intro jest wirtualnym instrumentem, który w unikalny sposób łączy doskonale uchwycone sample smyczkowe z światowej klasy silnikami syntezy w przejrzysty i inspirujący sposób. Dając  producentom najkrótszą drogę do brzmienia syntezatorów, którego zawsze chcieli. Złożone brzmienia hybrydowe, błyskawiczny morphing, prosta kontrola z pomocą parametrów makro i dźwięk, który idealnie wpasuje się w miks. Wtyczkowe smyki zrobione na nowo.

Nowa paleta brzmień smyczkowych: barwy tradycyjnych instrumentów przekształcone w zupełnie nowe, niesłyszane wcześniej dźwięki.

Połącz autentyczne z abstrakcyjnym: Każdy preset składa się z nawet czterech warstw dźwięku w najróżniejszych kombinacjach sampli smyczkowych i syntezy virtual analog, wavetable, harmonicznej i granularnej.

Moc morphingu: Parametr Morph pozwala tworzyć prawdziwie unikalne i ewoluujące brzmienia w ułamek sekundy. Mieszaj proporcje, przekształcaj warstwy i zmieniaj wiele parametrów jednocześnie.

Błyskawicznie kształtuj dźwięk: Dokonuj dramatycznych, ekspresywnych zmian barwy z pomocą parametrów macro, które inteligentnie wpływają na każdy aspekt brzmienia.

Strona producenta: www.arturia.com
Więcej o produktach Arturii: https://audiotechpro.pl/producenci/arturia/

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors