Audiotech logo

Arturia Acid V – TB303 na sterydach!

Arturia Acid V news

_Acid V – legendarna bass maszyna na sterydach

Arturia przygotowałą coś dla muzyków elektronicznych poszukujących kultowego brzmienia acid. Odkryj surowy, gryzący, bezpośredni analogowy sound z Arturia Acid V!

Acid V to programowa emulacja legendarnego TB-303 firmy Roland, łącząca bezprecedensową jakość dźwięku z workflow przyjaznym produkcji. Acid V został zmutowany i wzbogacony o świeże i eksperymentalne funkcje:

_Rozwinięty sekwencer i arpeggiator
_Zaawansowany system modulacji dla ewoluujących dźwięków
_Wbudowany distortion
_Suboscylator i vibrato
_Skale i transmutacja
_17x efektów wysokiej jakości

Idealne narzędzie do wywołania dźwiękowej reakcji łańcuchowej, która rozgrzeje Twój miks do śmiercionośnych poziomów.

Arturia Acid V
Arturia Acid V

_Warte uwagi

_Waveform selector: Klasyczne przebiegi piłokształtne i kwadratowe, doskonale wymodelowane, oferujące całkowicie odrębne charakterystyki harmoniczne dla linii basowych.

_Kontrolki głosu i filtrów: Rząd kontrolek do regulacji brzmienia Acid V, przede wszystkim do kontrolowania jego charakterystycznego wrzeszczącego filtra, czyli zabawa cutoffem, przesuwanie rezonansu do granic możliwości i znajdowanie mocnych sweet spotów za pomocą kontroli obwiedni.

_Sub Osc: Dodaj więcej głębi i kontrastowej tekstury do brzmienia Acid V z 2 oktawami suboscylatora i 3 kształtami fali do wyboru.

_Vibrato: dodaj subtelne ruchy tonacji, przejdź na pełne FM z podkręconymi częstotliwościami lub cokolwiek pomiędzy dzięki dodatkowej kontroli vibrato w Acid V.

_Distortion: Wybierz spośród 14 algorytmów, analogowych lub cyfrowych, i dostosuj swoje brzmienie oraz mieszankę przetworzonego i nieprzetworzonego sygnału.

_Sekwencer i kontrola wydajności: główny panel sekwencera Acid V pozwala szybko dostosować sekwencer, dodać arpeggio, wprowadzić nuty i wiele więcej – idealny do interakcji z twoimi patternami w czasie rzeczywistym.

Nienasycon_ a propos Arturia Acid V? To wbijaj na oficjalną stronę producenta TUTAJ.

Więcej informacji na temat rewelacyjnego pakietu instrumentów wirtualnych Arturia V Collection oraz pakietu efektów Arturia FX Collection znajdziesz poniżej. Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors