Audiotech logo

Aktualizacja firmware’u do kontrolera Arturia Minilab MkII sygnowana jako 1.1

Arturia przedstawiła aktualizację firmware’u do kontrolera Arturia Minilab MkII sygnowaną jako 1.1. Update wprowadza kilka udogodnień o które prosili użytkownicy.

Minilab MkII to perfekcyjny wstęp do eksploracji dźwięku. Kompaktowy, wypakowany funkcjami, efektywny. Absolutna swoboda twórcza, niespotykana wartość. MiniLab MkII jest nadal ulubieńcem muzyków, a dzięki najnowszej aktualizacji firmware’u jest bardziej intuicyjny i responsywny niż kiedykolwiek.

Firmware 1.1 – co nowego?

Ta bezpłatna aktualizacja, zaprojektowana z myślą o użytkownikach, usprawni twoją pracę z pomocą MiniLab MkII, dzięki czemu możesz skupić się na ważnych rzeczach – kreatywności i dźwiękowej eksploracji. Oto, co dodaje aktualizacja:

Poprawiona dokładność sterowania

Szybka kontrola ma kluczowe znaczenie dla tworzenia muzyki. Arturia dostosowała encodery MiniLab MkII, aby były bardziej dokładne i wrażliwe na subtelne zmiany – rejestrują każdy szczegół twojego dźwięku.

 

 

Konfigurowalne podświetlenie padów

Ulepszono podświetlenie padów RGB. Teraz pozostają podświetlone, nawet gdy nie są używane. Można także wyłączyć poszczególne diody LED.

Ulepszony Pitch Bender

Pasek dotykowy Pitch Bend jest jeszcze bardziej płynny niż wcześniej i pracuje z większą dokładnością.

Informacje zwrotne dotyczące przycisku zmiany oktaw

Arturia zmieniła sposób podświetlenia przycisków zmiany oktaw +/-, które są teraz podświetlone na stałe, zamiast migać. Ułatwia to śledzenie parametru, a interfejs mniej rozprasza podczas występu lub sesji.

 

Zaktualizuj swój kontroler już teraz! Nowy firmware i więcej informacji znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors