Audiotech logo

Arturia DrumBrute Impact w rękach Emre Ramazanoglu!

Emre Ramazanoglu zyskał reputację dzięki swojej wybitnej pracy i stał się bardzo popularnym producentem i inżynierem na brytyjskiej, tętniącej życiem scenie muzycznej. Dla niewtajemniczonych, Emre jest utalentowanym perkusistą jazzowym i sesyjnym, który również nie raz siedział „za deską” i wykonał lub zsekwencjonował perkusję dla całego szeregu znakomitych utworów. Tak jakby mistrz perkusji nie był wystarczający, Emre zdobył również reputację wykwalifikowanego inżyniera miksu i producenta, co czyni go naprawdę mocnym graczem.

Współpracował z takimi artystami jak Sia i Lilly Allen, a ostatnio ukończył album Noel Gallaghera – „Flying Flying Birds”.

Emre w codziennej pracy wykorzystuje właśnie Impacta. Upodobał sobie wyjątkowy parametr „Color” w DrumBrute Impact, który pozwala mu zmieniać charakter perkusjonaliów. Dodatkowo oryginalne tekstury mogą powstać poprzez FM drum, który jest ogromnym kreatywnym ładunkiem jaki Impact oddaje w ręce użytkownika. Emre również uwielbia z tego korzystać i nadawać swoim produkcjom indywidualny, wyróżniający rys.

„Używam DrumBrute Impact praktycznie każdego dnia, odkąd go mam. To świetny i wszechstronny zestaw! Bardzo intuicyjny.”

Zresztą zobaczcie sami poniżej, jak Emre pracuje w swoim studiu w zachodnim Londynie, jakich technik używa i jak wykorzystuje w swoich produkcjach DrumBrute Impact od Arturii ????

Więcej informacji a propos maszyny perkusyjnej Arturia DrumBrute Impact znajdziecie TUTAJ.

Miłego oglądania!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors