Audiotech logo

24.05.2023 Łódź – Hybryda studio/scena – poznaj nowoczesne instrumenty i kontrolery!

Hybryda – studio / scena

Poznaj nowoczesne instrumenty i kontrolery MIDI, które sprawdzą się zarówno w studiu jak i na scenie!

Kiedy? 24.05.2023 – środa
Gdzie? Willa @ Łódź – https://www.facebook.com/Willa.w.parku.lodz/
O której? 16:00

Niezależnie od tego czy dopiero chcesz zacząć swoją przygodę w produkcją muzyczną i występami, czy jesteś już wyjadaczem… ten event jest dla Ciebie! Hybryda – studio/scena to event dla osób zainteresowanych produkcją muzyczną i występami na żywo na każdym poziomie. Całość będzie się koncentrować na trzech warsztatach prowadzonych przez cenione osobistości z branży, a także prezentacji sprzętu dedykowanego do takich zastosowań. Te osobistości to: Kuba Sojka, Ignacy Matuszewski, Jan Smoczyński. Czyli prawdziwi ogarniacze, którzy z chęcią podzielą się swoimi doświadczeniami i trickami.

Poza tym uczestnicy wydarzenia będą mogli osobiście przetestować mnogość rozwiązań, ponieważ przywieziemy sprzęty do wolnego użytkowania. Dodatkowo ekipa Audiotech z chęcią odpowie na wasze pytania, poradzi i cokolwiek jeszcze zechcecie! 🙂

Wśród producentów, których pragniemy zaprezentować znajdują się jedne z najpopularniejszych i cenionych rozwiązań do tworzenia i produkcji muzyki na świecie jak Arturia, Novation czy Waldorf, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. 

Program wydarzenia (tzw. czasotabelka):

16:00 – 17:30 – wolne sprzęty!
17:30 – 18:30 – Novation – Ignacy Matuszewski – Perfekcyjna sesja Live z wykorzystaniem instrumentów Novation
18:45 – 19:45 – Arturia – Kuba Sojka – Morphing / Macro: Polybrute oraz Minifreak na scenie i w studio
20:00 – 21:00 – Waldorf – Jan Smoczyński – Teoria “kwantowa”

Na wydarzenie oczywiście wstęp wolny, a przy okazji szykujemy dla was jeszcze kilka atrakcji 🙂 Także zapisujcie w kalendarzu i do zobaczenia w Łodzi!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań wszystkich 3 firm, zapraszamy na specjalnie przygotowane, dedykowane strony, przedstawiające rozwiązania wspomnianych marek. Wystarczy kliknąć na na markę bądź grafikę!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors