Audiotech logo

Arturia Black Friday – 50% rabat na oprogramowanie!

Odśwież swoje inspiracje i zanurz się w muzycznej rzeczywistości, na jaką masz ochotę! Arturia Black Friday wystartował wraz z rabatami 50% na V Collection, FX Collection oraz Pigments! Promocja potrwa do 8 grudnia 2021 roku!

Wybierz swoją inspirację

Producenci, kompozytorzy, twórcy bitów, autorzy piosenek — kimkolwiek jesteś, w ten Czarny piątek zafunduj swojej konfiguracji inspirujące nowe dźwięki, od wciągających instrumentów programowych po transformujące efekty dźwiękowe.

V Collection 8

Odkryj najbardziej kultowe postacie z historii syntezy dzięki nagradzanej antologii niesamowitych instrumentów. Legendy takie jak OB-Xa V, DX7 V, Mellotron V, Jup-8 V, Emulator II V i wiele innych, przeprojektowane i ulepszone pod kątem współczesnych wymagań. Więcej informacji TUTAJ!

FX Collection 2

Wyselekcjonowany i inspirujący zestaw wtyczek do miksowania i masteringu, od analogowych klasyków, takich jak Chorus JUN-6 i Comp DIODE-609, do kreatywnych pionierów, takich jak Rev INTENSITY i Bus FORCE. Dźwięk studyjnej jakości na wyciągnięcie ręki! Więcej informacji TUTAJ!

Pigments

Najlepszy softsynth w każdym odcieniu syntezy. Wyposażony w wiele silników dźwiękowych, nieograniczoną modulację i płynny, oznaczony kolorami interfejs, Pigments sprawia, że najbardziej złożone projekty dźwiękowe są intuicyjne. Dodatkowo, tylko w Czarny piątek, przy zakupie Pigments otrzymasz całkowicie darmowy pakiet dźwięków Spectrum z 500 presetami! Więcej informacji TUTAJ!

Więcej informacji na oficjalnej stronie Arturia >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors