Mega oferta na system odsłuchowy

Mega oferta na system odsłuchowy

Czas na wyższy poziom monitoringu sygnału audio w Twoim studio. Profesjonalny monitor odsłuchowy to nie wszystko, jest wiele czynników które wpływa na prawidłowe stanowisko odsłuchowe. Jednym z nich jest izolacja akustyczna od podłoża na którym postawisz swój głośnik. Teraz masz mega okazję na wyższy poziom odsłuchu. Kupując profesjonalne monitory odsłuchowe Eve Audio SC307, dostajesz izolatory IsoAcoustics ISO-L8R430 warte 980 zł GRATIS!

Monitory Eve Audio SC307 to model uznany wśród profesjonalistów. Jest to konstrukcja trójdrożna z przetwornikiem AMT (Air Motion Transfomer) na głośniku wysokotonowym i bas refleksem z tyłu.

Materiały EVE Audio pochodzą od najlepszych dostawców i są wysokiej jakości. Cała kontrola jakości wykonywana jest indywidualnie w berlińskiej fabryce przed wysyłką. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości. Głośniki niskotonowe SilverCone z powłoką szklaną o sztywnej strukturze plastra miodu są precyzyjnie dopasowywane do driverów wysoko tonowych Air Motion, zapewniając wyjątkowy głośnik z najlepszą możliwą reprodukcją dźwięku. W połączeniu z zaawansowaną elektroniką DSP, będziesz miał precyzyjną kontrolę nad ustawieniami głośności, wyborem filtrów, symetrią głośników, dostosowaniem fazowym, a wszystko to za pomocą prostego pokrętła na panelu przednim.

Koniec z manipulowaniem przy pomocy śrubokrętów w trudno dostępnych miejscach w warunkach słabego oświetlenia.

Użytkownicy

Stojaki izolacyjne ISO-L8R430 zostały zaprojektowane dla dużych monitorów studyjnych i wzmacniaczy gitarowych i basowych.

Opatentowany system izolacyjny IsoAcoustics zapewnia doskonałą izolację od powierzchni nośnej. Izolatory zarządzają energią głośnika, aby zredukować drgania rezonujące przez powierzchnię nośną w celu wyeliminowania dysonansowych dźwięków w obszarze odsłuchowym.

Odbicia wewnętrzne to wibracje odbijające obudowę głośnika, co powoduje zjawisko tzw. „smużenia”. Smużenie jest wynikiem artefaktów replikowanych w obu kanałach, które są postrzegane jako znajdujące się pośrodku, powoduje zachwianie się obrazu stereo. Izolatory IA redukują wewnętrzne odbicia,

aby wyeliminować efekt smużenia . Rezultatem jest ulepszony stereofoniczny obraz naturalnego dźwięku przestrzennego.

Sprawdź izolatory w akcji

Nie zwlekaj skorzystaj z oferty na profesjonalny odsłuch!

Najświeższe aktualności: