Heritage Audio OST-6 v2.0 – obudowa do systemów 500

Heritage Audio OST-6 V2.0 – nowa wersja uznanej obudowy OST-6 jest już dostępna!

Sześcio-slotowa, profesjonalna obudowa z serii 500, montowana w stelażu rackowym, zapewniająca czyste, izolowane i obfite zasilanie dla wszystkich twoich modułów z serii 500.

Obudowa serii OST-6 V2.0 500 jest przeznaczona do montażu dowolnych modułów i urządzeń serii 500, w tym modułów „podwójnej szerokości”, a nawet najbardziej wymagających konstrukcji klasy A i urządzeń lampowych. Obudowa OST-6 V2.0 wykorzystuje technologię Heritage Audio On Slot, zapewniając maksymalną ochronę, filtrowanie i izolację dla każdego kanału. Podczas gdy większość obudów serii 500 dostępnych na rynku ma stosunkowo prostą konstrukcję zasilacza, zasadniczo zasilającą kanały równolegle, każdy kanał obudowy OST-6 V2.0 ma swój własny zasilacz, indywidualnie regulowany i izolowany od reszty. Gwarantuje to, że każdy zainstalowany moduł z serii 500 będzie działał z maksymalnym potencjałem, a żaden bardziej wymagajacy lub nawet wadliwy moduł nie wpłynie negatywnie na wydajność innego. Oprócz zmniejszenia zakłóceń, wiele urządzeń z serii 500 faktycznie wykazuje niższy poziom szumów własnych i lepszą wydajność, gdy są umieszczone w obudowie OST-6 V2.0, zwłaszcza przedwzmacniacze mikrofonowe.

Nową i ekscytującą funkcją w modelu V2.0 jest funkcja Link, umożliwiająca połączenie każdego kanału z następnym za naciśnięciem przycisku (przez tylny panel), bez konieczności stosowania kabli łączących!

Więcej informacji znajdziecie >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!