Aktualności

Arturia DrumBrute Impact w rękach Emre Ramazanoglu!

Emre Ramazanoglu zyskał reputację dzięki swojej wybitnej pracy i stał się bardzo popularnym producentem i inżynierem na brytyjskiej, tętniącej życiem scenie muzycznej. Dla niewtajemniczonych, Emre jest utalentowanym perkusistą jazzowym i sesyjnym, który również nie raz siedział “za deską” i wykonał lub zsekwencjonował perkusję dla całego szeregu znakomitych utworów. Tak jakby mistrz perkusji nie był wystarczający, Emre zdobył również reputację wykwalifikowanego inżyniera miksu i producenta, co czyni go naprawdę mocnym graczem.

Współpracował z takimi artystami jak Sia i Lilly Allen, a ostatnio ukończył album Noel Gallaghera – “Flying Flying Birds”.

Emre w codziennej pracy wykorzystuje właśnie Impacta. Upodobał sobie wyjątkowy parametr “Color” w DrumBrute Impact, który pozwala mu zmieniać charakter perkusjonaliów. Dodatkowo oryginalne tekstury mogą powstać poprzez FM drum, który jest ogromnym kreatywnym ładunkiem jaki Impact oddaje w ręce użytkownika. Emre również uwielbia z tego korzystać i nadawać swoim produkcjom indywidualny, wyróżniający rys.

“Używam DrumBrute Impact praktycznie każdego dnia, odkąd go mam. To świetny i wszechstronny zestaw! Bardzo intuicyjny.”

Zresztą zobaczcie sami poniżej, jak Emre pracuje w swoim studiu w zachodnim Londynie, jakich technik używa i jak wykorzystuje w swoich produkcjach DrumBrute Impact od Arturii 😉

Więcej informacji a propos maszyny perkusyjnej Arturia DrumBrute Impact znajdziecie TUTAJ.

Miłego oglądania!

Related Posts

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.