Aktualności

Willow Creek – Instalacje RedNet

INSTALACJA REDNET W WILLOW CREEK

Aktualizacja systemu audio Dante Rednet w Kościele Willow Creek

Kościół Wspólnoty w Willow Creek jest jednym z największych obiektów kultu w USA w okolicy Chicago. Główny kampus kościoła o powierzchni 800 000 stóp kwadratowych jest zlokalizowany w South Barrington w stanie Illinois. Obiekt przeszedł ostatnio istotną modernizację systemów AV z uwzględnieniem konsolet frontowych i monitorowych, infrastruktury sieci Dante ™, przełączników sieciowych Cisco, systemów Meyer Sound MILO i M2D.

Za dystrybucję dźwięku pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami odpowiada szereg interfejsów RedNet

od firmy Focusrite. Podobnie jak w wielu współczesnych kościołach w USA, produkcja AV odgrywa główną rolę w kulcie. Matt Wentz, który jest w kościele od 11 lat a od 6 ostatnich lat pełni funkcję inżyniera ds. Systemów Audio stwierdza: ” Cały nasz zespół produkcyjny liczy razem aż 30 osób i dzieli się na trzy mniejsze załogi. W zeszłym roku zaktualizowaliśmy nasze systemy wideo i ważne było, abyśmy ulepszyli dźwięk, aby nadążyć. Dante był oczywiście dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o tworzenie sieci tak dużego kampusu, a my tu i tam napotkaliśmy pewne problemy z konwersją. Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań nabyłem interfejs RedNet 6, a reszta połączyła się kawałek po kawałku “.

Uzupełnienie systemu RedNet obejmowało prawie trzy tuziny jednostek. W sumie zostało zainstalowanych w sieci Dante siedem 32-kanałowych mostków HD32R z czego sześć w kościelnym studiu nagraniowym oferującym obsługę 192 kanałów I/O i jeden do odtwarzania utworów na FOH; dwie karty PCIeR RedNet obsługujące interfejs FOH i konsolę monitorową dla interfejsu VSC; dwa 16-kanałowe analogowe interfejsy We / Wy RedNet A16R służące jako lokalne we / wy dla studia nagrań; w sumie dwa ośmiokanałowe analogowe interfejsy We / Wy RedNet A8R są używane odpowiednio do konsolet gościnnych i monitoringu audio d3; trzy ośmiokanałowe przetworniki przedwzmacniacza A / D RedNet MP8R są wykorzystywane do nagrywania lokalnych wejść mikrofonowych i studia nagrań wideo; 16-kanałowe I / O AES3 z 16-kanałowym kanałem RedNet służy do konsol gościnnych; 64-kanałowy mostek MADI RedNet D64R służy jako interfejs między we / wy routera wideo MADI; most RedNet 6 MADI służy jako interfejs między we / wy routera wideo MADI; 32-kanałowy interfejs I / O RedNet 3 jest używany dla media server d3; dodatkowa karta RedNet PCIeR jest używana jako urządzenie testowe do rozwiązywania problemów; a RedNet AM2 jest wykorzystywany jako lokalny wzmacniacz słuchawkowy do rozwiązywania problemów.

“Byliśmy w stanie wykorzystać ten system do wszystkiego, i jest wykonywany bezbłędnie”

Wentz dodaje: ” Co tydzień mamy trzy wielkie usługi, które odbywają się w naszym audytorium na 7200 miejsc – jeden w sobotę i dwa w niedzielę – a także odwiedzający artyści i masowa doroczna konferencja, Global Leadership Summit, która jest transmitowana i re-transmitowana. – dosłownie do setek tysięcy ludzi na całym świecie. Udało nam się zastosować ten system do pracy nad wszystkim i jest wykonywany bezbłędnie. Udało nam się zastosować ten system do pracy nad wszystkim i jest wykonywany bezbłędnie. I nawet jeśli kiedykolwiek mam problem, wsparcie produktu Focusrite jest niezwykle pomocne i profesjonalne. Zanim ten system został wdrożony, mieliśmy infrastrukturę okablowania miedzianego. Ale dzięki sieci Dante i interfejsom Focusrite wiemy, że dźwięk będzie czysty. Tak więc przepływ pracy i możliwość uzyskania czystego dźwięku z jednego punktu do drugiego za pomocą jednostek RedNet, to jedna z ogromnych zalet, dlaczego poszliśmy z RedNet i Dante i całą siecią audio. W tym, co robimy, nie ma zbyt wiele miejsca na błędy, a RedNet zapewnia dodatkowy poziom niezawodności. Ulepszony i usprawniony nasz przepływ pracy w ogromnym stopniu. “

Related Posts