Audiotech logo

INSTALACJA REDNET W WILLOW CREEK

Aktualizacja systemu audio Dante Rednet w Kościele Willow Creek

Kościół Wspólnoty w Willow Creek jest jednym z największych obiektów kultu w USA w okolicy Chicago. Główny kampus kościoła o powierzchni 800 000 stóp kwadratowych jest zlokalizowany w South Barrington w stanie Illinois. Obiekt przeszedł ostatnio istotną modernizację systemów AV z uwzględnieniem konsolet frontowych i monitorowych, infrastruktury sieci Dante ™, przełączników sieciowych Cisco, systemów Meyer Sound MILO i M2D.

Za dystrybucję dźwięku pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami odpowiada szereg interfejsów RedNet

od firmy Focusrite. Podobnie jak w wielu współczesnych kościołach w USA, produkcja AV odgrywa główną rolę w kulcie. Matt Wentz, który jest w kościele od 11 lat a od 6 ostatnich lat pełni funkcję inżyniera ds. Systemów Audio stwierdza: ” Cały nasz zespół produkcyjny liczy razem aż 30 osób i dzieli się na trzy mniejsze załogi. W zeszłym roku zaktualizowaliśmy nasze systemy wideo i ważne było, abyśmy ulepszyli dźwięk, aby nadążyć. Dante był oczywiście dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o tworzenie sieci tak dużego kampusu, a my tu i tam napotkaliśmy pewne problemy z konwersją. Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań nabyłem interfejs RedNet 6, a reszta połączyła się kawałek po kawałku „.

Uzupełnienie systemu RedNet obejmowało prawie trzy tuziny jednostek. W sumie zostało zainstalowanych w sieci Dante siedem 32-kanałowych mostków HD32R z czego sześć w kościelnym studiu nagraniowym oferującym obsługę 192 kanałów I/O i jeden do odtwarzania utworów na FOH; dwie karty PCIeR RedNet obsługujące interfejs FOH i konsolę monitorową dla interfejsu VSC; dwa 16-kanałowe analogowe interfejsy We / Wy RedNet A16R służące jako lokalne we / wy dla studia nagrań; w sumie dwa ośmiokanałowe analogowe interfejsy We / Wy RedNet A8R są używane odpowiednio do konsolet gościnnych i monitoringu audio d3; trzy ośmiokanałowe przetworniki przedwzmacniacza A / D RedNet MP8R są wykorzystywane do nagrywania lokalnych wejść mikrofonowych i studia nagrań wideo; 16-kanałowe I / O AES3 z 16-kanałowym kanałem RedNet służy do konsol gościnnych; 64-kanałowy mostek MADI RedNet D64R służy jako interfejs między we / wy routera wideo MADI; most RedNet 6 MADI służy jako interfejs między we / wy routera wideo MADI; 32-kanałowy interfejs I / O RedNet 3 jest używany dla media server d3; dodatkowa karta RedNet PCIeR jest używana jako urządzenie testowe do rozwiązywania problemów; a RedNet AM2 jest wykorzystywany jako lokalny wzmacniacz słuchawkowy do rozwiązywania problemów.

„Byliśmy w stanie wykorzystać ten system do wszystkiego, i jest wykonywany bezbłędnie”

Wentz dodaje: ” Co tydzień mamy trzy wielkie usługi, które odbywają się w naszym audytorium na 7200 miejsc – jeden w sobotę i dwa w niedzielę – a także odwiedzający artyści i masowa doroczna konferencja, Global Leadership Summit, która jest transmitowana i re-transmitowana. – dosłownie do setek tysięcy ludzi na całym świecie. Udało nam się zastosować ten system do pracy nad wszystkim i jest wykonywany bezbłędnie. Udało nam się zastosować ten system do pracy nad wszystkim i jest wykonywany bezbłędnie. I nawet jeśli kiedykolwiek mam problem, wsparcie produktu Focusrite jest niezwykle pomocne i profesjonalne. Zanim ten system został wdrożony, mieliśmy infrastrukturę okablowania miedzianego. Ale dzięki sieci Dante i interfejsom Focusrite wiemy, że dźwięk będzie czysty. Tak więc przepływ pracy i możliwość uzyskania czystego dźwięku z jednego punktu do drugiego za pomocą jednostek RedNet, to jedna z ogromnych zalet, dlaczego poszliśmy z RedNet i Dante i całą siecią audio. W tym, co robimy, nie ma zbyt wiele miejsca na błędy, a RedNet zapewnia dodatkowy poziom niezawodności. Ulepszony i usprawniony nasz przepływ pracy w ogromnym stopniu. „

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors