Audiotech logo

teenage engineering TP-7 – test portalu Dailyweb

teenage engineering TP-7 – niezwykły rejestrator

teenage engineering TP-7 to niezwykły rejestrator. Może się pochwalić akumulatorem wystarczającym na 7 godzin pracy i wbudowaną pamięcią 128 GB. Został stworzony do nagrywania dźwięku, field recordingu, muzyki, wywiadów i notatek głosowych (tzw. memos) w najwyższej możliwej jakości. Urządzenie zachwyca designem, ergonomią, jakością wykonania i „kulturą” użytkowania.

Dla ceniących jakość, funkcjonalność i design

Na środku TP-7 znajduje się zmotoryzowana „szpula z taśmą”, używana do nawigacji po menu, przewijania, wstrzymywania nagrywania i delikatnego wizualnego sprzężenia zwrotnego – podczas gdy jedyny w swoim rodzaju wahacz po lewej stronie umożliwia szybkie przewijanie dźwięku. Z kolei przycisk trybu pracy znajduje się poniżej, a po drugiej stronie znajdują się przyciski notatek głosowych i nawigacji. Ergonomiczne rozmieszczenie każdej funkcji pozwala na pełną kontrolę jedną ręką. Do tego duże przyciski nagrywania, odtwarzania i zatrzymywania, podwójny miernik i wyraźny wyświetlacz. Wszystko to sprawia, że najważniejsze funkcje, są od razu pod ręką.

Elastyczność konfiguracji

Nagraj krótką notatkę głosową za pomocą wbudowanego mikrofonu lub użyj dowolnego z trzech gniazd stereo do podłączenia zewnętrznych mikrofonów, słuchawek, monitorów studyjnych lub dowolnego innego sprzętu audio, takiego jak teenage engineering TX-6 lub OP-1. Możesz także wykorzystać USB-C, aby używać TP-7 jako wielokanałowego interfejsu audio, kontrolera MIDI lub do przesyłania danych i ładowania.

Opcje łączności bezprzewodowej obejmują MFi i ble. W zestawie dorzucany jest adapter jack 6,35 mm na 3,5 mm.

Transkrypcja oparta na sztucznej inteligencji

Dostępna jest również aplikacja do transkrypcji TP-7, która natychmiast zamieni głos na tekst. Po prostu podłącz rejestrator przez ble lub USB i zaimportuj dźwięk do natychmiastowej i dokładnej transkrypcji. Oprogramowanie wykorzystuje Whisper – światowej klasy sztuczną inteligencję typu open source od OpenAI.

Każdy odnajdzie się w TP-7

Kompaktowy rozmiar TP-7 i dedykowane funkcje sprawiają, że jest to dyskretne urządzenie nagrywające, idealne dla profesjonalistów, którzy wymagają niezawodnego dyktowania, takich jak: dziennikarze, prawnicy, czy pracownicy służby zdrowia. Dla muzyków TP-7 to plac zabaw. Kreatywne umysły docenią funkcje, które obejmują jednoczesne wejście liniowe i nagrywanie, overdubbing, a nawet konfigurację dla DJ-a!

Zachęcamy do zapoznania się z testem portalu Dailyweb, który zajmuje się zagadnieniami technologicznymi. Od momentu jak po raz pierwszy zetknęli się z marką teenage engineering, coś zaiskrzyło, przekonajcie się dlaczego! A no i… TP-7 chyba też im się spodobał. Poniżej mały cytat 😉

„Zachwytów nie było końca. Tak w telegraficznym skrócie zrecenzowałbym Teenage Engineering TP-7. Czym jest, jak działa i dlaczego jest niesamowity, jak na dyktafon? O tym będzie w tym materiale. Zapraszam na recenzje niezwykłego dyktafonu dla niezwykłych ludzi z doskonałym poczuciem tego, co piękne i niestety nietanie”.

Więcej informacji na temat teenage engineering TP-7 znajdziecie klikając poniżej. Miłego!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors