Audiotech logo

KRK ROKIT G5 – test Macieja Polańskiego z Musoneo

KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) – test całej serii w wykonaniu Maćka Polańskiego z Musoneo

Piąta Generacja jednych z najpopularniejszych monitorów studyjnych na świecie robi niemałe zawirowanie na świecie. Testy również się pojawiają, a jednym z nich jest materiał Maćka Polańskiego z kanału Musoneo, który przyjrzał się całej serii KRK ROKIT 5 i porównał także z serią G4. Zobaczcie i posłuchajcie co i jak! 

O KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) słów kilka…

Jeżeli jakimś cudem, ominęła Cię informacja o nowej generacji odsłuchów KRK ROKIT, to…
 
ROKIT G5 zostały wyposażone w 3 tryby brzmienia: MIXFOCUS oraz CREATE. To jak mieć 3 pary odsłuchów do różnych zadań! Dodatkowo system DSP umożliwia dopasowanie brzmienia monitorów do akustyki Twojego pomieszczenia za pomocą 25 różnych ustawień dostępnych na zintegrowanym ekranie LCD. Dzięki przetwornikowi nisko-średniotonowemu z Kevlaru® oraz tweeterowi z jedwabną kopułką, gwarantują wysoką jakość przetwarzania dźwięku. Reasumując, ROKIT G5 to więcej niż monitory – to partner w tworzeniu muzycznego i audiowizualnego contentu na najwyższym poziomie.
 
Przekonaj się dlaczego to idealny odsłuch dla twórców. Niezależnie od rodzaju twórczości. Produkujesz muzykę, montujesz filmy, animujesz, lub robisz cokolwiek innego, co ma związek z dźwiękiem? KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) są dla Ciebie.

Aby uzyskać więcej informacji o serii monitorów odsłuchowych KRK ROKIT G5 (Piątej Generacji) przejdź do dedykowanej strony, która opowie ci co i jak!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors