Audiotech logo

KRK GoAux 4 – test magazynu Muzyk

Mobilne monitory odsłuchowe bliskiego pola KRK GoAux 4

Grzegorz Bartczak z czasopisma Muzyk opublikował test KRK GoAux 4. Są to mobilne monitory odsłuchowe bliskiego pola KRK z serii GoAux zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonały dźwięk w dowolnym miejscu, w którym się znajdą. Jest to idealne rozwiązanie dla podróżujących muzyków, inżynierów dźwięku i wszystkich entuzjastów dobrego brzmienia. Zapewniają wysokiej jakości dźwięk w rozmiarze przyjaznym dla aplikacji mobilnych. Te głośniki możesz zabrać ze sobą wszędzie, gdyż są dostarczane z wygodną nylonową torbą do przenoszenia, która mieści oba monitory, a także dołączone podstawki, mikrofon Auto ARC (do automatycznej kalibracji odsłuchów) i wszelkie dodatkowe kable. Poniżej kilka krótkich cytatów z testu Grzegorza:

„Poza samą mobilnością wynikającą z niewielkich rozmiarów i ciężaru testowanych monitorów, do ich najważniejszych zalet należy z pewnością zaliczyć wyjątkowo urozmaicony wybór gniazd wejściowych, pozwalających podłączyć do nich niemal dowolne urządzenie audio. Gdyby tego było mało, możemy podpiąć laptop bezpośrednio do portu USB, a tablet lub smartfon połączyć bezprzewodowo dzięki Bluetooth. To wszystko czyni z GoAux 4 wyjątkowo uniwersalny system odsłuchowy, który nie ogranicza się tylko do zadań czysto profesjonalnych. Gdy przyjdzie nam pracować np. w pokoju hotelowym czy innym miejscu, w którym zostaniemy na dłużej, po skończonej pracy możemy z powodzeniem skorzystać z tych monitorów słuchając muzyki czy oglądając ulubiony serial.”

„Niezwykle przydatnym rozwiązaniem – zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę warunki pracy w trasie, wspomnianym pokoju hotelowym czy innym przypadkowym miejscu pozbawionym jakiejkolwiek adaptacji akustycznej – jest także wbudowana funkcja automatycznej korekcji pomieszczenia. Nie wymaga ona od nas nic poza ustawieniem znajdującego się w komplecie mikrofonu i uruchomieniem procesu analizy, a przeprowadzona przez nią optymalizacja pozytywnie wpływa na komfort pracy. Dzięki oferowanej regulacji kąta nachylenia, co znacząco zwiększa możliwości ich właściwego ustawienia, przydatnym dodatkiem są także podstawki dołączane do monitorów.”

„Firma KRK Systems nie jest bynajmniej ani pierwszą, ani jedyną firmą oferującą tego typu mobilne systemy odsłuchowe. Trzeba jednak przyznać, że biorąc pod uwagę powyższe cechy, jej propozycja jawi się jako interesujące i bardzo praktyczne rozwiązanie. Co więcej, monitory GoAux (szczególnie testowane „czwórki”) mogą zainteresować różne grupy potencjalnych odbiorców – od muzyków spędzających sporo czasu w trasie, przez producentów muzycznych i innych profesjonalistów z branży znajdujących się w ciągłym ruchu, po „zwykłych” miłośników muzyki szukających mobilnego rozwiązania innego niż popularne głośniki bezprzewodowe.”

„Niezależnie od typu zadań, do których zechcemy wykorzystywać te kompaktowe monitory odsłuchowe, GoAux 4 stanowią wyjątkowo ciekawą propozycję dla osób preferujących bardziej mobilny styl pracy. Poza walorami brzmieniowymi, są one nie tylko bardzo poręczne, ale i wszechstronne.”

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat całej serii KRK GoAux znajdziesz poniżej. Miłego!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors