Audiotech logo

Bestseller zremasterowany – recenzja Focusrite Scarlett Solo i 2i2 4th Gen w uptone.pl

Standardy są po to, żeby podnosić, bariery, żeby łamać, a interfejsy... remasterować! Czwartą generacją interfejsów Scarlett Focusrite pokazuje, że nie bez powodu są to najpopularniejsze rozwiązania na rynku, a producent jest świadomy tego, co dzieje się na rynku oraz czego oczekują użytkownicy.

Mikołaj Służewski z serwisu uptone.pl powiedział o Scarlettach 4th Gen w ten sposób:

Kiedy dowiedziałem się, że przyjdzie nam testować czwartą generację interfejsów Scarlett, pomyślałem sobie: czy dotychczasowe modele nie są wystarczająco dobre? Po co zmieniać coś, co działa i świetnie się sprzedaje? Czy w ogóle można coś jeszcze tutaj dodać lub ulepszyć?

Jednak już po kilku minutach obcowania z najnowszymi modelami Scarlett Solo oraz Scarlett 2i2 czwartej generacji zdałem sobie sprawę, w jak dużym byłem błędzie, czyniąc powyższe założenia. Okazało się bowiem, że dopracowując kilka drobnych szczegółów, polepszając kilka parametrów i dodając kilka nowych funkcji, uzyskano produkt, który nie tylko bije na głowę swojego poprzednika, ale jednocześnie podnosi poprzeczkę w całym segmencie dla licznej konkurencji.

Funkcjonalnością, przemyślanymi i przy okazji intuicyjnie zaimplementowanymi rozwiązaniami, a przede wszystkim jakością dźwięku nowe modele Focusrite Scarlett 4th Gen dorównują o wiele droższym interfejsom, a niejeden nawet deklasują!

Aby dowiedzieć się, co dokładnie poprawiono zapraszamy do przeczytania lub obejrzenia pełnego testu!

Więcej informacji na temat Scarlett Solo i 2i2 4th możesz zobaczyć klikając poniżej:

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors