Audiotech logo

Arturia MiniLab MkII – test Realizator.pl

Kontroler Arturia MiniLab

Kuba Sojka w teście opublikowanym na portalu Realizator.pl podzielił się swoimi wrażeniami na temat Arturia MiniLab MkII. Jest to wysokiej jakości kontroler MIDI, dzięki któremu uzyskasz pełen dostęp do wirtualnych instrumentów. To kompaktowe znajduje się w pakiecie z obszerną biblioteką brzmień Analog Lab Lite, profesjonalną emulacją fortepianu koncertowego (UVI Grand Piano Model D) oraz światowej klasy platformą produkcyjną – Ableton Live Lite. Poniżej dwa krótkie cytaty z testu:

„Na rynku muzycznym można znaleźć tańsze odpowiedniki dla Arturii MiniLab MK II, jednak za tę cenę dodatkowo dostajemy świetne oprogramowanie wraz z klasycznymi i nadal poszukiwanymi brzmieniami instrumentów, których nie powstydziłby się nawet doświadczony producent muzyczny. Dodatkowo dostajemy oprogramowanie DAW, dzięki któremu od razu możemy rozpocząć swoją przygodę z muzyką. Ponadto, oczywiście samo urządzenie które jest solidnie wykonane jak na budżetowy sprzęt.”

„Dla kogo jest ta klawiatura? Na pewno dla osób początkujących, które dopiero zaczynają przygodę z muzyką i potrzebują podstawowego instrumentu wraz z gotowym pakietem brzmień, oraz oprogramowaniem DAW, na którym zrealizują swoje pomysły wykorzystując wcześniej zaprogramowane przez siebie banki z kontrolerami MIDI. Taki zestaw będzie też świetny dla bardzo doświadczonych muzyków i producentów, chociażby ze względu na jego kompaktowe rozmiary i możliwość zabierania go w trasy – nie tylko te muzyczne. Dodatkowym argumentem jest to, że gotowe presety klasycznych instrumentów z Analog Lab mogą stanowić świetną bazę do realizowania swoich szkiców i projektów, kiedy znajdujemy się poza studiem, np. w trasie koncertowej lub podczas realizacji pomysłów w pokoju hotelowym. Myślę zatem, że ten produkt świetnie trafia w grupę początkujących producentów, którzy nie znają się jeszcze na tworzeniu własnych barw jak i grupę osób mocno doświadczonych, które mogą realizować swoje pomysły korzystając z gotowych rozwiązań.”

Polecamy zapoznać się z pełnym testem, można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat (najnowszej wersji) Arturia MiniLab znajdziesz poniżej! 

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors