Audiotech logo

Arturia MiniFuse Recording Pack – test Muzyk

Zestaw do nagrywania Arturia MiniFuse Recording Pack

Grzegorz Bartczak w teście opublikowanym na portalu Muzyk podzielił się swoimi wrażeniami na temat Arturia MiniFuse Recording Pack. Jest to kompletny pakiet do nagrywania, który łączy w sobie intuicyjny i wszechstronny interfejs audio i MIDI, mikrofon pojemnościowy, słuchawki oraz oprogramowanie klasy premium, których potrzebują współcześni muzycy, producenci i twórcy treści. Podłącz, wykaż się kreatywnością i ciesz się tworzeniem muzyki! Poniżej krotki cytat z testu Grzegorza:

„Każdy z elementów MiniFuse Recording Pack jest solidnie zbudowany i robi pozytywne wrażenie. Dotyczy ono nie tylko wyglądu zewnętrznego, ale także korzystania z nich w praktyce. Interfejs MiniFuse 2 pracuje stabilnie i jest łatwy w obsłudze, a jego możliwości w kwestii obsługi sygnałów audio to kolejny plus. Możliwość podłączenia do niego nie tylko mikrofonów, ale także różnych źródeł o poziomie liniowym oraz instrumentów sprawia, że bez obaw możemy nie tylko rozpocząć przygodę z nagrywaniem, ale i ją rozwijać. Do tego dochodzą jeszcze inne kwestie takie jak obsługa komunikatów MIDI, wirtualne złącza LOOPBACK, funkcja bezlatencyjnego monitoringu czy wbudowany hub USB. Także mikrofon i słuchawki współtworzące wraz z interfejsem ten pakiet dobrze wywiązują się z powierzonych im zadań. Warto w tym miejscu dodać, że o ile do testu trafiła wersja w czarnym wykończeniu, dostępny jest także drugi wariant tego zestawu, w którym wszystkie trzy elementy składowe oraz kable są utrzymane w kolorze białym.”

„Niezależnie od tego czy chcemy wykorzystać MiniFuse Recording Pack do realizowania swoich pomysłów muzycznych nagrywając partie wokalne i instrumentalne, czy też będziemy używali tego pakietu do nieco innych celów (nagrywanie podcastów, streaming, tworzenie innym materiałów wymagających rejestracji dźwięku), otrzymujemy tu solidny zestaw narzędzi, z którego skorzystać mogą nie tylko początkujący…”

Polecamy zapoznać się z pełnym testem, można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat Arturia MiniFuse Recording Pack znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors