Audiotech logo

Arturia DrumBrute – w teście Analogowa Dusza

Analogowy automat perkusyjny Arturia DrumBrute

Na portalu Analogowa Dusza ukazał się test Arturia DrumeBrute. Jest to w pełni analogowy automat perkusyjny zaprojektowany z myślą zarówno o występach na żywo, jak i zapewnieniu użytkownikowi ciepłego, bogatego brzmienia. Urządzenie zawiera 17 rodzajów instrumentów perkusyjnych, intuicyjny sekwencer, rozbudowane warianty połączeń, 2-funkcyjny filtr Steiner-Parker, a także dodatkowe kontrolery dodane z myślą o graniu live. Poniżej krótki cytat z testu:

„Arturia DrumBrute spełnia wszystkie oczekiwania jako analogowy syntezator perkusyjny. Wszystkie funkcje znajdują się na wierzchu. Mamy w pełni czytelne menu, cały szereg edycji pod gałkami plus przejrzysty interface użytkownika i świetna edycja swingu, co bardzo mocno cenie. No i oczywiście świetnie brzmiące dźwięki, które nadają charakteru tej maszynie. Przede wszystkim jest to super narzędzie do wszelkiej maści elektroniki, od House, aż po Techno. Maszyna oczywiście także nadaje się też do Trapu – jeśli lubisz brzmienia inspirowane klasycznym 808 z Arturia DrumBrute kreowanie takich brzmień to naprawdę chwila i czysta przyjemność.”

Jak Arturia DrumBrute wypadł w teście? Według nas bardzo pozytywnie! Jednak aby mieć pełen obraz zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem, można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Niestety tego produktu nie ma już w sprzedaży, lecz pojawił się DrumBrute Impact, o którym więcej informacji znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors