Audiotech logo

Arturia DrumBrute – test Analogowa Dusza

Automat perkusyjny Arturia DrumBrute Impact

Na portalu Analogowa Dusza ukazał się test Arturia DrumBrute. Automat perkusyjny Arturia DrumBrute to urządzenie z charakterem. Dzięki swoim wyjątkowym brzmieniom uzależnia i daje natychmiastową satysfakcję z pracy. Co więcej, parametry kontroli a także połączenia i analogowa ścieżka sygnału gwarantują mocne i energiczne brzmienie. Poniżej dwa krótkie cytaty z testu:

„Arturia DrumBrute spełnia wszystkie oczekiwania jako analogowy syntezator perkusyjny. Wszystkie funkcje znajdują się na wierzchu. Mamy w pełni czytelne menu, cały szereg edycji pod gałkami plus przejrzysty interface użytkownika i świetna edycja swingu, co bardzo mocno cenie. No i oczywiście świetnie brzmiące dźwięki, które nadają charakteru tej maszynie.”

„Przede wszystkim jest to super narzędzie do wszelkiej maści elektroniki, od House, aż po Techno. Maszyna oczywiście także nadaje się też do Trapu – jeśli lubisz brzmienia inspirowane klasycznym 808 z Arturia DrumBrute kreowanie takich brzmień to naprawdę chwila i czysta przyjemność.”

Jak Arturia DrumBrute wypadła w teście? Według nas bardzo dobrze! Jednak aby mieć pełen obraz polecamy zapoznać się z pełnym testem, który znajdziecie poniżej!

Niestety tego urządzenia nie ma już w sprzedaży, lecz pojawiła się nowa wersja Arturia DrumBrute Impact o której więcej informacji znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors