Audiotech logo

Arturia AudioFuse 8Pre – test Estrada i Studio

Interfejs audio Arturia AudioFuse 8Pre

Tomasz Wróblewski w teście opublikowanym na portalu Estrada i Studio podzielił się swoimi wrażeniami na temat Arturia AudioFuse 8Pre. Jest to wysokiej jakości 8-kanałowy interfejs audio i expander ADAT w formacie rack/desktop. Urządzenie może działać na dwa sposoby. Po pierwsze, może to być interfejs audio z 8 kanałami, udostępniającymi 8 wysokiej klasy analogowych wejść DiscretePRO©.  8 kanałami wejściowymi ADAT z dyskretnymi wyjściami liniowymi, insertami, kontrolą odsłuchu na monitorach i słuchawkach. A co więcej, łącznością USB-C. Interfejs Arturia AudioFuse 8Pre to 16 wejść i 20 wyjść, z którymi na pewno nie będzie trzeba poświęcać jakości w dowolnym miejscu na ścieżce sygnału. Poniżej krótki cytat z testu:

„Arturia AudioFuse 8Pre to sprzęt najwyższej klasy – starannie zaprojektowany, solidnie wykonany i oferujący nieprzeciętną funkcjonalność. Automatyczne odłączanie niewykorzystywanych wejść, niesamowicie szeroki zakres regulacji czułości, bezkonkurencyjna dynamika, płynne załączanie napięcia fantomowego, praca w trybie interfejsu lub ekspandera, podwójne przedwzmacniacze dla wejść mikrofonowych i liniowych oraz cenny pakiet dołączonego oprogramowania to najważniejsze cechy tego urządzenia. W całej tej powodzi luksusu zabrakło mi portów MIDI, filtrów górnoprzepustowych w przedwzmacniaczach, próbkowania 192 kHz (choć wciąż można się zastanawiać nad jego przydatnością) i możliwości zapisywania ustawień Control Center jako presetów. Gdy jednak chodzi o jakość torów sygnałowych, zwłaszcza w kontekście ich zakresu/zapasu dynamiki i odstępu od szumów, AudioFuse 8Pre plasuje się w ścisłej czołówce tego typu urządzeń i kto wie, czy nie zasługuje na miano najlepszego. Najwyższej klasy interfejs audio do projektowego i profesjonalnego studia nagrań, mogący znaleźć zastosowanie w aplikacjach live i jako rozszerzenie (poprzez ADAT) już posiadanego systemu; oferuje osiem doskonałych przedwzmacniaczy i jeden z największych zakresów dynamiki wśród tego typu urządzeń.”

Jak interfejs Arturia AudioFuse 8Pre wypadł w teście Tomka? Według nas bardzo pozytywnie! Jednak aby mieć pełen obraz zapraszamy do zapoznania się z pełnym testem, można to zrobić klikając przycisk poniżej!

Więcej informacji na temat Arturia AudioFuse 8Pre znajdziesz poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors