Audiotech logo

Arturia AstroLab – test Pawła Lemańskiego z Muzykuj.com

Arturia AstroLab – test Pawła Lemańskiego z Muzykuj.com

Paweł Lemański z kanału Muzykuj.com przetestował nową klawiaturę sceniczną Arturia AstroLab, która miała premierę dokładnie tydzień temu i zdążyła już zrobić niemałe zawirowanie w branży. Paweł przygotował kompletną recenzję, a także osobny film przedstawiający kilka presetów brzmieniowych. Sprawdźcie co i jak!

Przekraczaj granice z AstroLab

Jeżeli jakimś cudem, ominęła Cię informacja o tej gorącej premierze, to kilka informacji poniżej.
 
AstroLab zapewnia natychmiastowy dostęp do 34 kultowych instrumentów i ponad 1300 presetów ożywionych za pomocą 10 silników syntezy. Który, wraz z intuicyjnym sterowaniem, funkcjami wykonawczymi i ekosystemem oprogramowania, pozwala muzykom wyjść na scenę i grać na żywo ze wszystkimi ich charakterystycznymi dźwiękami i niestandardowymi ustawieniami. Od realizmu młoteczkowego Piano V i bogatych i ciepłych klawiszy Stage-73 po oszałamiającą nowoczesną syntezę Pigments – nigdy wcześniej nie słyszaną na klawiaturze scenicznej. Uzupełnieniem AstroLab jest aplikacja mobilna i Analog Lab Pro, pozwalające na elastyczną kontrolę brzmień, szykowanie playlist i ustawień oraz możliwość rozszerzania biblioteki AstroLab poprzez Sound Store. AstroLab pozwala zabrać Twoje brzmienia w dowolne miejsce i zapewnia maksymalną stabilność podczas grania na żywo bez komputera i zbędnych kabli.
 
Dla muzyków i producentów wykorzystujących różnorodne narzędzia, instrumenty i unikatowe brzmienia w swoich domowych czy studyjnych aranżacjach, reprodukcja tego w warunkach koncertowych może być wyzwaniem. Tutaj z pomocą przychodzi AstroLab, łącząc solidną, minimalistyczną konstrukcję z technologią skupioną na workflow, która pozwala na łatwą integrację wszystkich brzmień.

 

Dodatkowo, Paweł Lemański organizuje także specjalny live stream 24.04.2024 o godzinie 19:00 na platformie YouTube, na którym omówi kompleksowo zagadnienia związane z tym instrumentem i odpowie na Wasze pytania. Link poniżej!

Aby uzyskać więcej informacji i dokładną specyfikację Arturia AstroLab, przejdź do karty produktowej klikając poniżej.

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors