Audiotech logo

Arturia AstroLab – test Ignacego Matuszewskiego na łamach Estrada i Studio

arturia astrolab - klawiatura sceniczna

Arturia AstroLab to awangardowa klawiatura sceniczna, która od momentu premiery zrobiła niemałe zamieszanie w branży.

Jest to 61-klawiszowa klawiatura sceniczna, zaprojektowana, aby uwolnić Cię od ograniczeń związanych z przenoszeniem studia na scenę. Dzięki eleganckiemu wyglądowi, intuicyjnemu sterowaniu i innowacyjnemu ekosystemowi, odkryjesz wszechświat inspirujących i nowoczesnych dźwięków za jednym naciśnięciem przycisku.

Arturia AstroLab to nieskrępowana muzyczna eksploracja. Od instrumentów brzmiących jak vintage’owe oryginały, przez kultowe klawisze, po futurystyczne tekstury syntetyczne – znajdziesz tu idealny dźwięk, zachowasz swój twórczy flow i ustawisz umysł na podróż poza przestrzeń i czas.

Dla muzyków i producentów, którzy używają wielu narzędzi, instrumentów i niestandardowych dźwięków w swojej domowej lub studyjnej konfiguracji, odtworzenie wszystkiego na żywo nie zawsze jest łatwe. W tym miejscu wkracza AstroLab, oferując solidny, minimalistyczny design i technologię skoncentrowaną na workflow, która pozwala bez wysiłku zintegrować wszystkie brzmienia

Ignacy Matuszewski, znany również jako Synthezaur, wziął na warsztat tę klawiaturę sceniczną i podzielił się swoimi wrażeniami na łamach Estrady i Studio. Poniżej mały cytat, ale koniecznie zapoznajcie się z całością! 

„Astrolab to kolejny krok w stronę innowacji wykonany przez znaną z bezkompromisowych rozwiązań Arturię. Instrument zapewne nie nabrał jeszcze ostatecznego kształtu i będzie się zmieniał wraz z kolejnymi wersjami oprogramowania i systemu. Mimo wszystko już teraz wydaje się być rewelacyjną i atrakcyjną cenowo opcją dla skrupulatnie przygotowujących występy muzyków scenicznych lub wszelkich entuzjastów klasycznych, syntezatorowych brzmień, którzy zrozumieją istotę i przeznaczenie tego instrumentu, oraz posmakują jego niesamowicie szerokiej i wszechstronnej palety możliwości”.

 

Polecamy zapoznać się z pełną specyfikacją Arturia AstroLab. Możesz to zrobić klikając poniżej!

Sprawdź inne testy/recenzje:

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors