Audiotech logo

teenage engineering Pocket Operators - kompaktowe, kieszonkowe syntezatory

teenage engineering Pocket Operators to seria małych, kieszonkowych syntezatorów, które skradły serca wielu syntezatorowych maniaków. Jednak niech ich niewielki rozmiar cię nie zwiedzie, ponieważ są bardzo funkcjonalne i potrafią naprawdę potężnie zabrzmieć!

Pocket Operatory są popularne wśród muzyków, producentów muzycznych oraz entuzjastów elektroniki z powodu swojej oryginalności, przystępnej ceny i interesujących możliwości muzycznych. To także idealny sprzęt dla wszystkich ceniących nietypowy design.

Oryginalne i jedyne w swoim rodzaju

Każdy Pocket Operator jest małym, kieszonkowym urządzeniem, które mieści różne funkcje do tworzenia muzyki, takie jak syntezatory, sekwencery, maszyny perkusyjne i efekty dźwiękowe. Urządzenia te mają prosty, lecz charakterystyczny design, z eksponowanymi komponentami elektronicznymi i małym wyświetlaczem LCD. Warto podkreślić oryginalne animacje, które są deykowane dla każdego Pocket Operatora osobno.

Co prawda udostępniają one indywidualne dla siebie brzmienia i specyficzne funkcje, jednak ogólna funkcjonalność i filozofia pracy jest zbliżona we wszystkich modelach, co powoduje że korzystanie z całej serii jest bardzo intuicyjne!

Dziewięciu wspaniałych

Warto wspomnieć, że na całą serię składa się 9 modeli wśród których możemy znaleźć syntezatory, maszyny perkusyjne, samplery, vocodery i wiele innych. Nieco bardziej rozbudowane modele udostępniają także wbudowany mikrofon do samplowania, czy możliwość przesyłania danych poprzez głośnik i współpracę z wtyczką perkusyjną Microtonic

Mało tego, wszystkie modele można łączyć ze sobą i tworzyć w ten sposób jedyną w swoim rodzaju, indywidualną Pocketową orkiestrę!

Poznajcie bliżej każdego z nich!

Kluczowe cechy Pocket Operatorów:

teenage engineering PO side

Mobilność

Są bardzo małe i mogą być zasilane bateriami, co czyni je idealnymi do tworzenia muzyki w podróży.

teenage engineering PO silikonowy case czarny

Niski koszt

W porównaniu z innymi urządzeniami muzycznymi, Pocket Operatory są stosunkowo tanie, co czyni je dostępnymi dla szerokiego kręgu użytkowników. To także świetny pomysł na prezent dla każdego syntezatorowego freaka!

teenage engineering PO silikonowy case biały

Intuicyjność obsługi

Mimo że początkowo mogą wydawać się nieco skomplikowane, użytkownicy szybko mogą nauczyć się, jak w pełni wykorzystać ich możliwości.

Współpraca

Można je łączyć z innymi Pocket Operatorami oraz zewnętrznym sprzętem muzycznym, co umożliwia rozbudowane tworzenie muzyki i kreowanie ciekawych setupów.

Dołącz do zwariowanego świata teenage engineering!

Każdy model Pocket Operatora ma unikalne funkcje i jest skierowany na różne style muzyczne, co pozwala użytkownikom wybrać model najlepiej odpowiadający ich potrzebom twórczym. Pockety to także świetna okazja do wejścia w zwariowany świat teenage engineering, który może pochłonąć Cię bez reszty!

teenage engineering PO-10 series

Seria PO-10

teenage engineering PO-20 series

Seria PO-20

teenage engineering PO-30 series

Seria PO-30

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors