Seria Scarlett

Scarlett 2i2 jako pierwszy z serii, nie bez powodu stał się najlepiej sprzedającym się interfejsem na świecie. Wysokiej jakości dźwięk, szybkość i łatwość w użytkowaniu to trzy aspekty, które Focusrite postawił sobie za cel przy produkowaniu urządzeń do produkcji muzyki.
W każdym studio, pracowni muzycznej czy biurku youtube’ra widać małe, czerwone, magiczne pudełko, które powoduje, że każde nagranie audio jest jasne, pełne i niepozbawione szczegółów.

Niezależnie od kierunku edukacji, inżynierii dźwięku, czy kształcenia muzycznego, interfejsy Focusrite Scarlett wraz z licznymi dodatkami software’owymi są idealnymi narzędziami i partnerami w tym procesie.

Wychodząc naprzeciw szlachetnym inicjatywom muzycznym, od małych kursów i “szkółek” produkcji muzycznej, szkół policealnych aż do studiów wyższych, ogłaszamy nabór wniosków na program wsparcia dla edukacji muzycznej.

W zależności od zastosowania w programie do wyboru są 3 rodzaje zestawów:

  • Basic working stations – 10 interfejsów scarlett 2i2, na 10 stanowisk produkcyjnych.
  • Producer multi-track working stations – 2 zestawy do nagrań wielośladowych, składające się z interfejsu Scarlett 18i8 oraz rozszerzenia Scarlett Octopre
  • Producer multi-track advanced working station – 1 zestaw do nagrań wielośladowych oraz wielośladowego wypuszczania dźwięku na zewnątrz. Zestaw składa się z interfejsu Scarlett 18i20 i Scarlett Octopre Dynamic.

O tym do kogo trafi jeden z powyższych zestawów zadecyduje uzasadnienie złożone razem z wnioskiem

 

Wnioski należy składać za pomocą poniższego formularza do 6 grudnia 2018. Rozstrzygnięcie wniosków zostanie opublikowane na stronie Audiotech 14 grudnia 2018.