Teenage Engineering

Teenage Engineering to szwedzka firma założona w 2005 roku. Charakteryzują się oryginalnym i nietypowym podejściem przy tworzeniu syntezatorów i samplerów.

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Show sidebar

teenage engineering CH-8 carlo

Poznaj Carlo, włoskiego barytona – jedną z 8 śpiewających drewnianych lalek, które tworzą chór teenage engineering.

teenage engineering CH-8 bogdan

Poznaj Bogdana, członka chóru kozackiego o głębokim basowym głosie – jedną z 8 śpiewających drewnianych lalek, które tworzą chór teenage engineering.

teenage engineering CH-8 gisela

Poznaj Giselę, członkinię chóru mezzosopranowego z niemiec – jedną z 8 śpiewających drewnianych lalek, które tworzą chór teenage engineering.

teenage engineering CH-8 ivana

Poznaj Ivanę, członkinię chóru altowego z Holandii – jedną z 8 śpiewających drewnianych lalek, które tworzą chór teenage engineering.

teenage engineering CH-8 leila

Poznaj Leilę, sopranistkę z Palestyny – jedną z 8 śpiewających drewnianych lalek, które tworzą chór teenage engineering.

teenage engineering CH-8 miki

Poznaj miki, członkinię chóru tenorowego z Japonii — jedną z 8 śpiewających drewnianych lalek, które tworzą chór teenage engineering.

teenage engineering CH-8 olga

Poznaj olgę, rosyjską kontraltówkę – jedną z 8 śpiewających drewnianych lalek, które tworzą chór teenage engineering.

teenage engineering CH-8 hatshepsut

Poznaj Hatshepsut, mezzosopranistkę z Egiptu – jedną z 8 śpiewających drewnianych lalek, które tworzą chór teenage engineering.

Teenage Engineering cable kit short

Uporządkuj i połącz swój soniczny świat za pomocą zestawu kabli teenage engineering! Jednorazowy kubek do kawy, idealny dla spragnionych miłośników modularnej serii pocket operatorów i nie tylko! Zestaw składa się z 10 czerwonych kabli stereo TRS o średnicy 3,5 mm. Długość kabla: 150mm.

Teenage Engineering cable kit grande

Uporządkuj i połącz swój soniczny świat za pomocą zestawu kabli teenage engineering! Jednorazowy kubek do kawy, idealny dla spragnionych miłośników modularnej serii pocket operatorów i nie tylko! Zestaw składa się z 15 kabli stereo TRS o średnicy 3,5 mm. Długość kabla: 300mm.

Teenage Engineering line module

Jak wiadomo, funkcjonalność OP-Z można rozszerzać o moduły sprzętowe. Moduł line jest przeznaczony do wprowadzania i wyprowadzania zewnętrznych sygnałów audio z OP-Z.

Teenage engineering OP-1 field

teenage engineering OP-1 field to ewolucja flagowego OP–1. Inspirowany dekadą technologicznych rozwiązań, pomysłów i ulepszeń. OP-1 field ma nowy, niższy profil i aluminiową obudowę, wyższej jakości ekran, odświeżoną identyfikację wizualną i wiele nowych (ponad 100) funkcji