SSL
Filter Products Showing 1 - 12 of 50 results
Sort By
Cena
Categories

Alpha Channel

Przy klasycznym połączeniu preampu mikrofonowego, filtrow, EQ oraz dynamiki XLogix Alpha Channel oferuje połączenie tradycyjnego brzmienia SSL z nowoczesnym rozwiązaniem w analogowym channel strip’ie z przejrzyście zaprojektowanym i bardzo prostym w obsłudze panelem obsługi.

Alpha Link AX

Profesjonalny przetwornik MADI na Analog i ADAT.Do 64 kanałów MADI I/O przy 48 kHz (do 32 przy 96kHz), 24 I/O Analogowe, 24 I/O cyfrowych ADAT.

Alpha Link MX 16/4

ALpha Link MX są pierwszymi przetwornikami SSL AD/DA nowej generacji. Dzięki nim poważne studia projektowe którym zależy na jakości nagrań i miksów, mają szansę spełnić swoje potrzeby – Alpha Link MX zapewniają najwyższej klasy dźwięk o ogromnej dynamice, jakiej możemy spodziewać się od wszystkich produktów marki SSL.

Alpha Link MX 4/16

Alpha Link 4-16 posiada 4 analogowe wejścia i 16 wyjść, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla analogowego sumowania oraz maksymalnie 4-kanałowych ujęć i zgrania materiału.

Alpha Link SX

Profesjonalny przetwornik MADI na Analog i ADAT. Do 64 kanałów MADI I/O przy 48 kHz (do 32 przy 96kHz), 24 I/O Analogowe, 24 I/O cyfrowych ADAT.

AWS Delta

Konsoleta serii AWS (Analogue Workstation System) wprowadzona na rynek 2004 roku to profesjonalna konsoleta studyjna łącząca w sobie klasyczną technologię SSL SuperAnalogue™ z wszechsrtonną kontrolą DAW w jednym “pudełku”.

BLIID

BL II.D to koncentrator MADI o wysokości 2U, który jest wyposażony w redundantną parę złącz Blacklight II na przednim panelu. Każde połączenie zawiera 256 kanałów audio przy częstotliwości 96 kHz i służy do połączenia kabla z konsolą.

D32.32

D32.32 jest stageboxem cyfrowym 2U dającym 16 par wejść i wyjść AES / EBU. Jednostka ma dwie pary koncentryczne MADI I/O, które mogą być skonfigurowane jako redundantne.

Duality Delta

Duality SE to analogowa konsoleta studyjna wielkoformatowa, która architekturą zbliżona jest do klasycznych stołów SSL. Jej ogromny światowy sukces to zasługa połączenia świata analogowego z dzisiejszą technologią rejestracji dźwięku.

Duende Native

Pakiet plug-inów SSL Duende Native Suite jest kolekcją narzędzi do obróbki materiału audio o fenomenalnej jakości brzmienia i walorach użytkowych znanych z wielkoformatowych konsolet SSL serii C. Do tej pory można było skorzystać z tego typu narzędzi stosując wyrafinowane systemy DSP SSL.

E-Series EQ Module 500

Legendarny korektor, jeden z najsłynniejszych klasyków wszech czasów, którego “ziarniste” brzmienie można usłyszeć na niezliczonej ilości wspaniałych nagrań.