SSL
Filter Products Showing 1 - 12 of 52 results
Sort By
Cena
Categories
Show sidebar

Solid State Logic SSL 2 / SSL 2+

Interfejs audio USB Solid State Logic SSL2 i SSL2+ z symulacją legendarnego preampu SL4000 i sekcją Low Latency Monitoring.

SSL Origin

Najnowsza konsoleta miksująca do studia SSL ORIGIN ma w swoim sercu klasyczny analogowy obwód, który idealnie sprawdzi się w pracy studyjnej, dając jednocześnie idealny styl pracy dla nowoczesnego studia hybrydowego z oprogramowaniem DAW.

SSL XLogic G-Series Bus Compressor

SSL XLogic G-series Bus Compressor to stereofoniczny kompresor montowany do racka o wysokości 1U. Bus Compressor SSL to legenda brzmienia znanego z analogowych konsolet SSL serii 4000. Urządzenie wykorzystuje rozwiązania w ramach topologii SuperAnalogue. Te same rozwiązania zastosowano w kompresorze znajdującym się na szynie głównej w słynnych konsoletach SSL serii G.

SSL Nucleus 2

SSL Nucleus 2 na nowo definiuje styl pracy w profesjonalnym studio projektowym. Sterownik DAW Nucleus jest perfekcyjnie zaprojektowanym połączeniem zaawansowanej kontroli DAW i  transparentnego systemu nadzoru odsłuchu, który wykonano w technologii SuperAnalogue.

SSL LMC+ module

Moduł LMC+ to znacznie ulepszona wersja klasycznego Listen Mic Compressor w formacie 500. Znany z legendarnych konsolet SL 4000E procesor dynamiki był tajnią bronią Solid State Logic przeciw konkurentom na rynku. Oryginalnie urządzenie to zaprojektowano tak, aby ograniczyć sygnał z mikrofonu służącego do komunikacji w studio. Produkt SSL posiadał stałe parametry attack i release i doskonale sprawdzał się w obróbce ambientowych mikrofonów do bębnów.

SSL Six

Konsoleta analogowa SSL Six to nowe, przydatne narzędzie przeznaczone dla małego studia lub na scenę. Zawiera kompaktowy mikser, którego DNA pochodzi z analogowych systemów miksowania firmy Solid State Logic. Filozofia SSL jest prosta: nie szczędzimy niczego w projektowaniu i produkcji najlepszych i precyzyjnych narzędzi muzycznych, które mogą być dostępne w dowolnym miejscu.

SSL Fusion

Procesor analogowy SSL FUSION idealny na grupę lub sumę Twoich miksów. Stworzony z myślą o nowoczesnych studiach pracujących w większości in the box. Nadaj analogowej kompresji, saturacji, equalizacji oraz nowej przestrzeni w miksach.

SSL Sigma Delta

SSL Sigma Delta to sterowany cyfrowo sumator analogowy o bezsprzecznie unikalnych możliwościach. Zaprojektowano go z myślą o użytkowniku DAW, dla którego istotne jest osiągnięcie legendarnego dźwięku wielkoformatowej konsoli SSL przy zachowaniu wygody pracy w komputerze. Sigmę steruje się za pomocą ipMIDI za pośrednictwem sieci Ethernet lub za pomocą kompatybilnego interfejsu programowego iDevice.

SSL Live L100

SSL L100 obsłuży do 472 fizycznych wejść i wyjść w częstotliwości 96kHz. Jednocześnie L100 obsłuży 96 ścieżek z pełnym processingiem. 96 kanałów z pełnym processingiem można podzielić na grupy stereo, auxy lub sekcję master i skonfigurować jako mono, stereo, 5.1 oraz LCR.

SSL X-Rack SuperAnalogue EQ Module

Wielu poducentów i realizatorów posiada “lunchbox” złożony ze starych modułów equalizera “żywcem” wyjętych z konsolet SSL.

SSL E-Series EQ Module 500

Analogowy korektor SSL E-Series EQ Module 500 stworzono po to, aby przywrócić życie brzmieniu klasycznej konsolety SSL z lat 80. słynnemu modelowi 4000E. Korektor składa się z dwóch różnych korekcji brzmienia, które wykorzystywano w edycjach konsolet produkowanych pomiędzy rokiem 1979 a 1989. Każde z tych dwóch brzmień charakteryzuje się unikalną specyfikacją tonalną i kształtem krzywych korekcji.