Audiotech logo

focusrite vocaster two header

W założeniu seria interfejsów Vocaster ma maksymalnie ułatwić tworzenie i rejestrację podcastów oraz wszelkiego rodzaju contentu audio i audio-wizualnego. Cel został spełniony, czy może jest coś, o czym inżynierowie Focusrite’a nie pomyśleli? Na to i wiele innych pytań odpowie w swojej recenzji Mikołaj z uptone.pl.

W podsumowaniu mówi o nich tak:

Po pierwszych zapowiedziach interfejsów Vocaster One i Vocaster Two nie spodziewaliśmy się aż tylu funkcji i możliwości ich wykorzystania. Ładny design i jakość dźwięku firmowana przez Focusrite były od razu niemal oczywiste, ale ergonomia i intuicyjność, a przede wszystkim zaawansowana funkcjonalność wynikająca z ilości złącz oraz przemyślanej topologii kanałów audio (których Vocaster One ma w sumie 10, a Vocaster Two aż 14!), powodują, że interfejsy te naprawdę wyróżniają się na tle konkurencji.

Polecamy zapoznać się zarówno z wideo, jak i z wersją tekstową testu, bo są dla siebie świetnym uzupełnieniem i razem pokazują pełny obraz testowanych urządzeń.

Jak uzyskać dźwięk studyjny, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź na to pytanie nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowity dźwięk z wystarczającym wzmocnieniem dla każdego mikrofonu podłączanego przez XLR. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster One.

Jak uzyskać studyjny dźwięk, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowite brzmienie dzięki dużemu zapasowi wzmocnienia dla każdego mikrofonu XLR – dla Ciebie i Twojego gościa. Nagrywaj rozmowy w studiu, przez telefon lub internet. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster Two.

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors