Audiotech logo

Specjalna oferta dla rozwiązań instalacyjnych

Przedstawiamy ofertę dla dźwiękowych rozwiązań instalacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo monitory studyjne, interfejsy audio, czy izolatory, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zwłaszcza te ostatnie powinny zwrócić państwa uwagę w dobie popularności formatu dźwięku obiektowego Dolby Atmos i nie tylko.

Monitory Studyjne KRK Systems

Monitory studyjne KRK Systems to gwarancja precyzyjnego odsłuchu i wiernego odwzorowania dźwięku w niekoniecznie wysokiej cenie. To swoisty symbol monitoringu dźwięku, który funkcjonuje na arenie międzynarodowej od ponad 40 lat. W ofercie posiadamy poniższe produkty, które spełnią różne oczekiwania w zależności od potrzeb i wymagań użytkowników:

Focusrite Vocaster - wprowadź studyjną jakość

Interfejsy Audio Focusrite

Doskonałe nagrania wymagają nie tylko dobrych monitorów, ale także wysokiej jakości interfejsów audio. Oferujemy sprzęt, który zapewni niezawodność i profesjonalną jakość dźwięku. Szczególnie polecane dla osób, które chcą rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z dźwiękiem i muzyką, ale także z podcastami, videocastami, czy streamami. Dostępne są zarówno w formie interfejsów, ale także kompletnych zestawów, dzięki czemu można rozpocząć pracę od razu po wyjęciu z pudełka!

Izolatory IsoAcoustic

IsoAcoustics to kanadyjska firma specjalizująca się w produkcji rozwiązań izolacyjnych, poprawiających jakość wrażeń odsłuchowych. Nagradzane, opatentowane konstrukcje IsoAcoustics zarządzają energią głośnika, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność. Stanowią świetne uzupełnienie zestawu oraz znacznie poprawiają jakość odsłuchu dzięki innowacyjnemu systemowi wibroizolacji. To najlepsza inwestycja w poprawienie jakości odsłuchu monitorów odsłuchowych, a także zestawów HiFi, czy jakichkolwiek innych głośników.

IsoAcoustics V120 – wibroizolacyjny uchwyt sufitowy i ścienny do głośników

 

IsoAcoustics V120 wyposażony jest w unikalny, niskoprofilowy moduł izolacyjny, który może zostać wykorzystany do zastosowań ściennych i sufitowych, oferując uznaną wibroizolację akustyczną, z której słynie IsoAcoustics. System V120 zapewnia estetyczny i ekonomiczny sposób na wyraźne zwiększenie czystości i przejrzystości dźwięku profesjonalnych głośników montowanych na ścianie lub suficie. Uchwyt izolujący V120 można łatwo skonfigurować za pomocą uchwytów IsoAcoustics lub dostosować do uchwytów innych firm, w tym kratownicy czy szyny montażowej. Dzięki udźwigowi do 18,1 kg i adapterom dostępnym dla większości popularnych profesjonalnych głośników audio, ten zestaw zapewnia 360 stopni obrotu w poziomie oraz 90 stopni regulacji kąta nachylenia w pionie. Korzystając z uchwytu V120, monitory studyjne można ustawić niemalże dowolnie, a także umożliwić sobie łatwy dostęp do głośnika.

Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do zapoznania się z kartami produktowymi przedstawionymi powyżej, w których to dowiedzą się Państwo więcej na temat oferowanych marek i produktów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w zakresie tych produktów, prosimy o kontakt z Grzegorzem Szałatą tel. 668 870 418, e-mail: [email protected] w celu ustalenia szczegółów.

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors