Audiotech logo

Focusrite RedNet

Studyjna jakość dźwięku w połączeniu z cyfrową siecią audio

Focusrite RedNet to system Ethernetowych interfejsów audio. RedNet jest nową, flagową serią interfejsów audio bazujących na połączeniach sieci Ethernet. Zbudowany jest w oparciu o sprawdzoną, prostą w obsłudze, instalacji i bardzo niezawodną sieć Dante australijskiej firmy Audinate. Focusrite RedNet jako pierwszy oferuje sieciowe interfejsy audio IP, przeznaczone dla studia nagrań – lub dowolnej aplikacji wymagającej przesyłu najwyższej jakości wielokanałowego dźwięku przy ultra-niskiej latencji.

Wykorzystując elastyczność Dante™, seria RedNet zapewnia modułowe podejście do budowania rozwiązań audio, czy to do postprodukcji, transmisji, dźwięku na żywo czy studia nagraniowego. Asortyment obejmuje zdalnie sterowane przedwzmacniacze mikrofonowe, najlepszą konwersję i szeroki wybór opcji interfejsów PC.

Seria Focusrite RedNet

Soniczna doskonałość

Zaawansowana konwersja A-D i D-A, najwyższej jakości wielowarstwowe obwody i stabilne taktowanie JetPLL zapewniają niezwykle czysty, przejrzysty dźwięk z szerokim 24-bitowym zakresem dynamiki i próbkowaniem 192 kHz.

Focusrite RedNet - współpraca przez standard Dante

Sieć audio Dante


Moc i elastyczność Dante została wykorzystana do stworzenia niezwykle skalowalnego, modułowego systemu audio, który jest kompatybilny z każdym innym urządzeniem obsługującym Dante.

Focusrite RedNet - redundancja

Redundancja

Część urządzeń została wyposażona w podwójne zasilacze i podwójne połączenia sieciowe, co pozwala na ciche przełączanie awaryjne w przypadku awarii zasilania lub sieci, zapewniając spokój ducha.

Rozbudowana kompatybilność

Dostępna jest szeroka gama opcji połączeń, w tym analogowe, MADI, AES3, Mac, Windows, Pro Tools | HD i oczywiście inne produkty Dante.

Możesz na nich polegać

Interfejsy RedNet oferują wybór dedykowanych interfejsów audio-over-IP, w tym MADI, AES3, analogowe, zdalne presety mikrofonowe, a także opcje redundantnych zasilaczy i połączeń sieciowych. Interfejsy Red oferują kompleksowe rozwiązanie audio, w tym 32×32 wejścia/wyjścia Dante w połączeniu z łącznością Pro Tools | HD™ i najnowszą technologią Thunderbolt.

Focusrite RedNet - solidna praca

Wykorzystaj istniejącą infrastrukturę

Wszystkie urządzenia Focusrite audio-over-IP są kompatybilne ze standardową siecią IP warstwy 3; w rzeczywistości jest prawdopodobne, że prawie każdy obiekt ma już kompatybilną infrastrukturę. Wystarczy dodać kabel Ethernet i switch, aby zbudować sieć audio.

Focusrite RedNet - użyj dotychczasowej infrastruktury

3 lata gwarancji

Wszystkie produkty Focusrite są zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wiele lat niezawodnej pracy.

3 lata gwarancji Focusrite
Audio-over-IP w postprodukcji

Dowiedz się więcej o audio-over-IP

Jeśli potrzebujesz wprowadzenia w świat protokołów AoIP, to mamy dla Ciebie rozbudowany artykuł mówiący o różnych aspektach tej technologii. Znajdziesz w niej szczegółowe omówienie technologii Dante, jej wad i zalet oraz studium 2 instalacji. Zachęcamy do lektury.

O MARCE FOCUSRITE

Focusrite to uznany producent sprzętu muzycznego do tworzenia, nagrywania i produkcji muzycznej.

Misją firmy Focusrite zawsze było produkowanie przystępnego sprzętu audio klasy premium, który jest prosty w obsłudze i świetnie brzmi. Jest to tak samo prawdziwe dzisiaj, jak w 1985 roku, kiedy Rupert Neve założył Focusrite i przyjął pierwsze zlecenie od Sir George’a Martina (producenta m.in. The Beatles) i Air Studios. Chcąc dalej zaspokajać najlepszych profesjonalistów w branży, Focusrite produkuje urządzenia do nagrywania dla każdego rodzaju artysty nagrywania lub inżyniera, pozostając wiernym swojej pierwotnej misji i kontynuując usuwanie barier dla kreatywności.

focusrite logo

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors