Audiotech logo
wes audio logo

Wes Audio jest polskim producentem profesjonalnego sprzętu audio od 2010 roku. Dziedzictwem firmy jest nowoczesne podejście do klasycznego sprzętu analogowego, jednak od 2013 roku rozpoczęto nową gałąź rozwoju wprowadzając na rynek innowacyjną i nowoczesną linię urządzeń „Next Generation” do profesjonalnego przetwarzania dźwięku. Główny cel WesAudio pozostaje jednak niezmienny – tworzyć pięknie brzmiące urządzenia analogowe z doskonałymi, nowoczesnymi funkcjami za przystępną cenę. Zapewniają, że ich produkty cechuje wysoka jakość i precyzja wykonania, do tego pełna gwarancja i serwis wszystkich urządzeń dostępnych w sprzedaży.

ANALOGOWY DESIGN DŹWIĘKU

Projektowanie analogowe w naszej firmie jest częścią naszej historii od bardzo dawna. Rozwinęliśmy autorską wiedzę zarówno w zakresie czystego przetwarzania analogowego, jak i zarządzania takimi układami za pomocą cyfrowych odpowiedników. Korzystamy z najlepszych pomiarowych układów audio firmy Audio Precision. Nasza linia produkcyjna rozpoczyna się od maszyn Pick & Place, poprzez nasz zespół techniczny finalizujący montaż produktu, aż do bardzo złożonej i szczegółowej fazy testów i kalibracji urządzenia – wszystkie produkty są wykonywane i projektowane w Polsce. Nie zlecamy żadnej części tego procesu na zewnątrz, aby utrzymać najlepszą możliwą jakość„.

PROJEKTOWANIE OPROGRAMOWANIA

Nasza autorska integracja oprogramowania jest w pełni zaprojektowana i opracowana przez nasz wewnętrzny zespół. Nasza firma posiada bardzo długie doświadczenie zawodowe w zakresie różnych rozwiązań na rynku IT, w tym sieci 4G, projektów i wdrożeń Cloud oraz wielu innych rozwiązań sieciowych. Rozwinęliśmy bardzo szeroką wiedzę na temat cyfrowego zarządzania nad obwodami analogowymi, co pomaga nam wymyślać najbardziej zaawansowane i wygodne analogowe jednostki przetwarzania z najlepszymi możliwymi doświadczeniami dźwiękowymi„.

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors