Audiotech logo

Znamy zwycięzcę konkursu #MadeWithNovation!

Największy konkurs w historii Novation dobiegł końca i poznaliśmy zwycięzcę!

Z okazji 30-lecia marki ponad 4000 twórców pokazało na swoich kontach w mediach społecznościowych, co kochają w Novation w konkursie #MadeWithNovation.

Zadanie było proste – dodać wideo grając swoją oryginalną kompozycję na ulubionym instrumencie Novation. W konkursie wzięło udział ponad 600 zgłoszeń od twórców z całego świata.

„Trudno było wybrać zwycięzcę, ponieważ istniała TAKA gama stylów, historii i zastosowań Novation. Fajnie jest widzieć w ten sposób kreatywne światy ludzi i widzieć, jak wspólny wątek sprzętu pozwala im wyrazić tak wiele” – zauważyła Bad Snacks – producentka i multiinstrumentalistka, która miała finalny głos w jury.

Finalnie główną nagrodę w konkursie wygrał polak – Meeyebo ze wspaniałym utworem i wideo!

Meeyebo, czyli Piotr Karczmarek jest nam znany w Audiotechu m.in. jako uczestnik trzech edycji Circuit Battle – 2016, 2017 oraz 2018, w której zdobył pierwsze miejsce! Gratulujemy Piotrowi i życzymy dalszych sukcesów!

Zwycięskie wideo @Meeyebo

Zwycięski występ Meeyebo z Circuit Battle ’18

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors