Audiotech logo

Zapraszamy na Digital Stage Europe w Kielcach!

Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT

Już od 7 do 9 marca 2019 w Targach Kielce odbędzie się Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT. Jest to premierowe wydarzenie, które łączy bogatą ofertę targową z szeregiem konferencji i szkoleń.

Podczas imprezy będzie można zobaczyć, m.in. najnowszy sprzęt studyjny, estradowy, nagłośnieniowy czy oświetleniowy. Wydarzenie w Targach Kielce adresowane jest do  realizatorów dźwięku i właścicieli studiów nagraniowych, zawodowych DJ’ów, profesjonalnych i amatorskich zespołów muzycznych, kompozytorów, a także do producentów i wydawców muzycznych oraz producentów i techników radiowych. Jest to po prostu wydarzenie dla wszystkich, którzy na różnych płaszczyznach mają do czynienia z dźwiękiem, muzyką i światłem.

Na Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT nie zabraknie oczywiście nas – Audiotech! Zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla uczestników DSE.

Premiera IsoAcoustics Stage 1

Przede wszystkim, w Kielcach będzie miała miejsce oficjalna polska premiera IsoAcoustics Stage 1, czyli najnowsze rozwiązanie izolacyjne dla głośników, monitorów scenicznych, subwooferów, wzmacniaczy gitarowych/basowych, czy instrumentów muzycznych, specjalnie zaprojektowanych pod kątem wykorzystania scenicznego.

Nowe izolatory Stage 1 skutecznie eliminują zmienne wibracje, które każdy muzyk odczuwa podczas grania na różnych scenach i przestrzeniach. Izolatory gwarantują spójny, czysty dźwięk, na każdym koncercie.

Wszystko będzie można posłuchać i porównać jak wypadają w praktyce!

Profesjonalny odsłuch Eve Audio

Dodatkowo zapraszamy na odsłuchy profesjonalnych monitorów niemieckiej firmy EVE Audio (www.eve-audio.de). Znakiem rozpoznawczym wszystkich monitorów studyjnych EVE Audio jest technologia Air Motion Transformer (AMT), która różni się od innych podobnych rozwiązań dostępnych na rynku. Zastosowana technologia pozwala na mniejsze zabarwienie dźwięku oraz najniższy poziom zniekształceń, co zapewnia czystość brzmienia. Procesor DSP, sterowanie jednym pokrętłem umieszczonym na przednim panelu, czy głośniki niskotonowe wykonane z włókna szklanego – wszystko to pozwala uzyskać wysoką dokładność przy dużym komforcie i szybkości pracy.

Na odwiedzających Digital Stage Europe będą czekały systemy bliskiego pola (Eve Audio SC205 i SC207), monitory główne SC307, a także SC3010. To wszystko przygotowane do odsłuchu w wersji z lub bez subwoofera – TS108.

Poza tym będzie można także posłuchać monitorów odsłuchowych marki KRK oraz Gibson!

Focusrite, Cerwin-Vega, Novation i Arturia

Do tego będzie można zapoznać się z wysokiej jakości rozwiązaniami Focusrite RedNet, czy nagłośnieniem marki Cerwin-Vega. Na stoisku znajdziecie także instrumenty Novation i Arturia. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej informacji o samym wydarzeniu znajdziecie TUTAJ.

Wpadajcie koniecznie. Będziemy na was czekać na stanowisku CK-6!

Do zobaczenia! ????

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors