Audiotech logo

Yellow Friday z KRK!

Yellow Friday z KRK Classic 7&8!

Monitory odsłuchowe KRK Classic 7 oraz 8 w niższej cenie!

Poszukujesz monitorów odsłuchowych? Zaczynasz przygodę z produkcją muzyki bądź z pracą z dźwiękiem? W terminie od 14.11.2023 do 19.12.2023 możesz zakupić monitory odsłuchowe KRK Classic 7 oraz KRK Classic 8 w niższej cenie! Naprawdę trudno o lepszy stosunek cena/jakość… zresztą przekonaj się sam_!

KRK Classic to nowoczesna edycja aktywnych monitorów odsłuchowych, które czerpią z ponad 35-letniego doświadczenia marki w innowacji tworzenia tego typu konstrukcji. Seria ta zapożycza koncept z jednego z najbardziej popularnych odsłuchów na świecie, jednak stawia na większą liniowość brzmienia, aby umożliwić jeszcze bardziej krytyczny odsłuch pod kątem miksu i masteringu. Dzięki dodatkowej możliwości podbicia niskich częstotliwości (KRK Bass Boost), seria Classic umożliwia słuchaczom osiągnięcie tego brzmienia, za które wielu użytkowników pokochało KRK.

Przypominamy, sprzęt w obniżonych cenach jest do zgarnięcia do 19.12.2023 u naszych partnerów, których listę znajdziesz poniżej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tych monitorów odsłuchowych to zajrzyj na karty produktowe.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors