Audiotech logo

Wyjątkowe okazje na 20-lecie Arturia

Arturia w tym roku celebruje 20-te urodziny za pomocą wyjątkowych okazji i promocji.

Dwie dekady pasji do muzyki, technologii i oprogramowania. Dwie dekady pełnych badań i rozwoju. Dwie dekady chęci poszerzania horyzontów w poszukiwaniu inspiracji.

Od samego początku Arturia postrzegała muzykę jako wszechświat pełen twórczych możliwości, w którym technologia odgrywa istotną rolę w jej eksploracji. Założyciele Frédéric Brun i Gilles Pommereuil – obaj inżynierowie, podzielali tę wizję, że to technologia może otworzyć świat tworzenia muzyki dla każdego. Z okazji jubileuszu, pojawiają się wyjątkowe okazje i produkty.

Sound Explorers Collection

Pierwszym produktem celebrującym 20-te urodziny jest Sound Explorers Collection, czyli obszerna antologia oprogramowania Arturii, pięknie zaprezentowana w limitowanym zestawie kolekcjonerskim. Legendarne instrumenty, przełomowe syntezatory, ponadczasowe efekty i profesjonalnie przygotowane presety, a wszystko to na wyjątkowym dysku twardym SSD 250 GB.

A Voyage Into Sound, czyli 50% zniżki na poszczególne tytuły oprogramowania

Możliwość przygotowania kreatywnego ekwipunku za połowę ceny wszystkich tytułów oprogramowania Arturia. Obejmuje to wszystkie oszałamiające instrumenty z V Collection, Analog Lab i Pigments, a także inspirujące wtyczki z FX Collection. Wyposaż się, zainspiruj i wyrusz w nieznane…

Więcej informacji na temat promocji oraz historię marki, znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors