Audiotech logo

WesAudio _ECLIPSE oraz nowe GUI dla wtyczek GCon 11.0

WesAudio prezentuje limitowaną edycję Eclipse korektorów _PROMETHEUS i _HYPERION! Te wyjątkowe korektory, znane z cyfrowo sterowanych interfejsów z pełnym cyfrowym przywołaniem, są teraz wzbogacone o ekskluzywną, niestandardową czarną płytę czołową, podkreślającą elegancję limitowanej serii.

Dzięki współpracy WesAudio z firmami SLINT (https://slint-ui.com/) i Spyrosoft Synergy (https://spyro-soft.com/), premiera ta przynosi kompletnie nowe doświadczenie z całkowitym przeprojektowaniem GUI, łącząc niezrównaną estetykę i elegancję ze zwiększoną interaktywnością użytkownika. _PROMETHEUS oferuje wysublimowany dźwięk analogowy, podczas gdy _HYPERION zapewnia szczegółową kontrolę dźwięku, oba z nieskazitelną cyfrową precyzją.

„Słyszeliśmy, że nasi klienci pytali o to od lat i cieszymy się, że możemy zaoferować opcję czarnej płyty czołowej, która doskonale uzupełnia przeprojektowane oprogramowanie. Te limitowane urządzenia będą dostępne w tej samej cenie, co nasze zwykłe urządzenia, a główna aktualizacja oprogramowania będzie działać płynnie zarówno z białymi, jak i czarnymi płytami czołowymi.

Należy pamiętać, że jest to limitowana seria i wyprodukujemy tylko tyle urządzeń, ile zostanie zamówionych. Nie przegap tej okazji!” – WesAudio

Już teraz możesz zanurzyć się w świat nieskazitelnego mistrzowskiego audio i wizualnej elegancji w poniższym filmie. Odkryj niezrównaną finezję i doskonałą kontrolę korektorów WesAudio z edycji Eclipse i poznaj przyszłość kształtowania dźwięku!

Najważniejsze informacje nowej wersji oprogramowania GCon:

  • Wtyczki EQ: Zbudowane od podstaw na nowym GUI.
  • Wtyczki EQ: Możliwość płynnej zmiany rozmiaru okna
  • Wtyczki EQ: Zaprojektowane na silniku SLINT – wieloplatformowym frameworku.
  • Wtyczki EQ: Kompleksowy zestaw mierników.
  • Wtyczki EQ: W trybie stereo lewy kanał steruje oboma kanałami.
  • Wtyczki EQ: Doświadcz podwójnego mono z linkowaniem parametrów dla spójnych operacji.
  • ⚠️ Uwaga: wycofaliśmy 32-bitową obsługę systemu Windows.
  • Bezpłatna aktualizacja: dostępna dla wszystkich użytkowników, zarówno w wersji standardowej, jak i Eclipse.
  • Zwiększona stabilność i zoptymalizowana wydajność.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors