Audiotech logo

Waldorf M i multi-mode!

Potęga Waldorfa M to nie tylko sama kwestia brzmienia, ale również jak świetnie przemyślany jest to instrument – co jest cechą charakterystyczną dla wszystkich urządzeń tego producenta.

Funkcją, która dość często jest pomijana w rozmowach Waldorfie M to fakt, że to instrument multitimbralowy i to czteroczęciowy! To pozwala, żeby w przypadku gry na scenie i live-actów używać praktycznie tylko jego… no może to przesada, ale z pomocą sekwencera i maszyny perkusyjnej, M-ka może stać się Twoim centralnym punktem brzmienia.

Na taki pomysł wpadł Masaki Takada z kanału Freaky Tweaky i zagrał kilkuminutowy live przy użyciu Abletona Live jako sekwencera i dwóch automatów Rolanda jako warstwy bębnów. Smaczne!

Dzięki „M”, Waldorf powraca muzycznie do korzeni, przywracając klasyczną generację brzmień z Microwave i „nowoczesną” generację brzmień „Microwave II” w postaci klasycznego hybrydowego syntezatora wavetable nowej generacji.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors