Audiotech logo

Waldorf Iridium Keyboard

iridium_keyboard_1500x1000_side2

Nowa wersja niezwykle udanego Waldorf Iridium.

Po udanym wprowadzeniu na rynek Iridium, wysokiej klasy desktopowego syntezatora, który wraz z Quantum daje świadectwo wizji i wysokich standardów niemieckiego producenta, nadszedł czas na kolejny produkt. Specjaliści firmy Waldorf radykalnie przeprojektowali Iridium i wzbogacili go o całkowicie nowy model 49-klawiszowej, półważonej klawiatury z polifonicznym aftertouch – FATAR TP/8SK, tworząc Iridium Keyboard. Jest to pierwsza implementacja tej klawiatury na świecie.

Wspomniana klawiatura umożliwia zupełnie nowy poziom ekspresji, a wszystko to dzięki prawdziwie polifonicznemu aftertouch. Każdy z klawiszy wysyła oddzielny strumień pomiarów siły docisku, co pozwala na kształtowanie każdego dźwięku oddzielnie. Gdy połączymy to z matrycą modulacji, która pozwala na zaprogramowanie aż 40 różnych, niezależnych połączeń – zaczyna się robić naprawdę ciekawie.

Dzięki powiększonym względem oryginału gabarytom (851 mm x 355 mm x 110 mm) jeszcze więcej parametrów posiada dedykowane pokrętła na przednim panelu, co pozytywnie wpływa na szybkość i wygodę pracy z instrumentem. Dodatkowo odnajdziemy tam też 6 przycisków Makro, do których możemy przypisać jedną z wielu dostępnych funkcji.

Więcej szczegółów już wkrótce na naszej stronie i https://waldorfmusic.com/en/
Tymczasem obejrzyjcie trailier i nowe demo od Matta Johnsona!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors